Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dragon zaten istisna çünkü o yapının kafası sayılıyor ama şimdi sen fazla tanımadığın bir adama nasıl çok yüksek ödül verebilirsin ki ?
Hani sırf devrimci diye yüksek bir ödül kimse veremez çünkü yüzlerce devrimci var. Sabo, luffy gibi ortalığı yıkmadığı halde 602m ödülü var. Luffy o kadar şey yaptı yıktı dövdü falan anca 500m ödülü olmuştu ama sabonun 602m demek ki devrimci olmanın yine etkisi var ama düşünsene bi sabonun her şeyi ulu ortam yaptığını 1m ödülü vardı şu an :)

Devrimci olmanın ödüle tabi ki etkisi var ama ulu ortam ve yaptıkları işleri gizliden yürüttükleri için fazla belli olmuyorlar. Yani demek istediğim dragon hariç devrimcilerin hiçbiri hak ettiği ödüle sahip değil bence.
Devrimcilerin bilinen bilinmeyen casusları var tabi ama ben genel itibariyle onların tanındığını düşünüyorum. Ulu orta iş yapmasalar da hükümet bir olayın arkasında kimin olduğunu anlayacak istihbarata sahiptir.

Senin dediğin gibi de olabilir tabi, tam kestiremiyorum onlara az mı fazla mı ödül verildiğini. Ama benim mantığıma göre fazla verilmeli, çünkü bunlar doğrudan dünya hükümetine yönelik faaliyetler yürüttüklerinden hükümet için bir yonkou teşkilatından bile daha tehlikeli.

@Alcatraz emin misin verilmediğine? Mangada olmayıp animeye koyulacak gereksiz bir bilgi değil bu. Eğer dediğin gibiyse fena saçmalamışlar..

bir çok insan dragona giydirmiş gibi geldi devrimciler dediğiniz şey bir fikirdir.. En güçlü olan şeyi bulunuz hard kafa göz yarmak mı yoksa derinden gitmek mi.. Yeni kadın ilgimi çekti bakalım .. Ve artık çok daha hızlı gidecek hikaye wano için 3 bölüm düşünüyorum .. giriş gelişme sonuç ... gelişme kısmında bizimkinin eğitimi olabilir diye hep aklımda ... roger bir kişiyi buraya bırakmıştır.. bakalım heyecan yaptım yine

Wano Arcı 2018 de baslamicak miydi?Bu arc savaş olursa epey uzar.Ne kadar sürer bir bilgi var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık