Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
904 spoiler yorumları = Ace vs Luffy. Genel tartışmaya geçin bence sonra 904.bölüm hakkında gerçekten insanların ne düşündüğünü merak edenler sıkılıp çıkıyor.

Dipnot: İşinize karışmak gibi olmasın ama sayın yöneticiler 6-7 sayfa Ace, Luffy okuyunca dayanamadım.

904 spoiler yorumları = Ace vs Luffy. Genel tartışmaya geçin bence sonra 904.bölüm hakkında gerçekten insanların ne düşündüğünü merak edenler sıkılıp çıkıyor.

Dipnot: İşinize karışmak gibi olmasın ama sayın yöneticiler 6-7 sayfa Ace, Luffy okuyunca dayanamadım.
Her konunun Luffy'e bağlanması artık şaşırtmamalı ya. :( Çok seveni ve çok hateri var. :D
Ve genel tartışmaya taşınmalı, evet.

Otuz küsür mesajı taşıdım şimdi. :oleyo2:

Her konunun Luffy'e bağlanması artık şaşırtmamalı ya. :( Çok seveni ve çok hateri var. :D
Ve genel tartışmaya taşınmalı, evet.
Tamam biz de seviyoruz Hasır şapkalı veledi de. Niye sürekli her konunun altında bunlar tartışılmak durumunda onu anlayamıyorum. Bir sürü tartışma konusu var. Cevap vermek isteyeceğiniz insanı etiketle oradan konuş buralar da temiz kalsın. En azından merak eden girdiğinde aa 37 sayfa ne güzel okuyalım falan dicek bir giriyor son 7 sayfa Ace vs Luffy :D

Her şeyi şikayet eden küçük ispiyoncu çocuklara benziyosun aynı.Hep yapiyosun bunu.

Eğer savaş olursa Devrimciler harcanacaktır. Büyük ihtimal bu arc Devrimciler ve Dünya hükümetinin tanıtımı minvalinde geçecek. Güzel bir arc olacak gibi gözüküyor. Umarım bir savaş çıkar ve iki tarafıda görme şansımız olur. 3.Amiral de Reverie'de gözükücek gibi ...

Devrimciler sonuç alamayacaklar.Önce gövde gösterisi yaptırır mangaka devrimcilere.

Sonra da hükümetin görünmeyen yüzünü yani kutsalların asıl savaş gücünü görürüz.Artık tapınak şovalyeleri mi olur ne olur bilemem ama özel koruma birlikleri ekipler falan görebiliriz.

Ama ben şunu bekliyorum.Top 10 kutsal aile lideri çıkabilir.Hepsi inanılmaz güçlüdür komutanları karşıya alıp üstünlük kurarlar.Dragon ezilmese de hepsini geri çekip terketmek zorunda kalır.

Bu kadar güçlü olduklarını bilmiyordum diyip strateji değiştirmek için giderler.

Devrimciler sonuç alamayacaklar.Önce gövde gösterisi yaptırır mangaka devrimcilere.

Sonra da hükümetin görünmeyen yüzünü yani kutsalların asıl savaş gücünü görürüz.Artık tapınak şovalyeleri mi olur ne olur bilemem ama özel koruma birlikleri ekipler falan görebiliriz.

Ama ben şunu bekliyorum.Top 10 kutsal aile lideri çıkabilir.Hepsi inanılmaz güçlüdür komutanları karşıya alıp üstünlük kurarlar.Dragon ezilmese de hepsini geri çekip terketmek zorunda kalır.

Bu kadar güçlü olduklarını bilmiyordum diyip strateji değiştirmek için giderler.
Dragonun her işi boş olduğun için, dediklerinin hepsi çıkabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık