Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Of of off bölüme bak. Harika bölüm geliyor gibi duruyor. Bu arada belo bettynin meyvesi de tam bir devrimci meyvesi.

Önden tanıtacaktır işte. Büyük aksiyonlara girişmez şimdilik.
Aksiyondan bahseden kim :S
La ben değil genel olarak sürdü anlamında :artiz:

Yine de 11-12 sene sürmüş bende :)
Animeden bahsediyoruz herhalde değil mi :S Ben mangayı hatırlıyorum da google görsellerden bakardım leş çözünürlüklerde spoilerlar olurdu falan. Naruto'nun tarama kalitesi de... aman allahım nasıl okuyorduk ya :S

Böyle bir spoilerda bile sitem dolu yorumlar görmek üzüyor. Seri, en başından beri böyleydi zaten. Arc başı biraz yavaş ilerler, altyapı hazırlanır. Arc ortası her şey yerli yerine oturur ve son için hazırlıklar yapılır. Arcın sonunda ise heyecan tavan yapar. Arc bittikten sonra da dünyanın geri kalanı gösterirerek zaten çoşmuş olan heyecan iyice coşturulur. Bu durum bundan sonra da böyle olacak.

Odanın tipsiz karakter çizmesinden gına geldim. Tipsiz karakterleri çok mu cool görüyor bu adam? yada bunları gösterip Weevil'ın cool olmasına bizi ikna mı etmeye çalışıyor?

Aynen haklısın,sitem çok,ben aktif olarak 11 senedir takip ediyorum,en çok sitemim skypie arcında olmuştu sanırım
Skypie'a mı? Yanlış hatırlıyor olmayasın? 11 sene önce sanki Enies Lobby'nin son kısımları veya Sabondy var idi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık