Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yalnız devrim ordusuna girmiş hiçbir kadın Nami'ye benzemiyor.
Robin(geçici), Koala, Betty, sonra şu Dragon'un yanındaki cono... Üniversiteye yeni girmiş devrimci kızlar gibi, toplumdan kimseye benzemiyorlar :D
Şrfsz Oda gerçek hayattan da çalmış.

Oda Reviere ve Devrimcileri beraber mi işleyecek yoksa Wano'yla beraber ara ara gösterecek mi merak ediyorum. Küçük zaman atlamaları yaparak daha hızlı ilerleyebilir arc içerisinde beraber yürütürse.
Şu tipe göre güç çıkarımlarını bırakın artık.
Hepsi karizma olsaydı owww çok güçlü derdiniz.

Şaka maka 20 sene sürdü la şu devrimcilerin kadrosunu görmemiz.
20 senedir okuyorsun ha, valla büyük sabır karşiim.

Cidden cesaret meyvesinin olayı ne acaba, garip bir şey gibi duruyor. o_O
Belo Bety'nin meyvesinin yeteneği Siyah Kedi korsanlarından Jango'nun hipnoz etkisine benzer bir güç gibi. Jango hipnoz edince tayfada aşırı bir güç artışı oluyordu, Belo Bety de belki konuşarak bu etkiyi yapıyor ve eğer karşılarındaki kişiler kendilerine güvenirlerse kuvvetleri de artıyordur.
Küçük bir tahmin.

Oda Reviere ve Devrimcileri beraber mi işleyecek yoksa Wano'yla beraber ara ara gösterecek mi merak ediyorum. Küçük zaman atlamaları yaparak daha hızlı ilerleyebilir arc içerisinde beraber yürütürse.
Şaka maka 11 sene sürdü :D

Önden tanıtacaktır işte. Büyük aksiyonlara girişmez şimdilik.

La ben değil genel olarak sürdü anlamında :artiz:

Yine de 11-12 sene sürmüş bende :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık