Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Devrimcilerin ortalama bir yonkou tayfası ayarında gücü var gibi duruyor. Bu kadarlık güç kutsal sümüklüleri indirmeye yeter mi? Bence yetmez. Sabo'dan daha güçlü bir ikinci adamları olaydı iyiydi aslında.

Dragon uzun zamandır bu günü bekledik falan diyor ama Amirallerin varlığı nedeniyle elindeki güç çok zayıf ...DH yi yenmek için halkların isyanı ve Denizcilerin en az yarısının Amiraller dahil Dragondan yana olması gerektiğini düşünüyorum.Yoksa umutsuz bir kuru gürültü izleriz.

Sabo meyvesiz alır katayı. Adam arenayı yerle bir etti la onu luffy g3 le yapabilir anca.
Meyvesiz Sabo'nun Dof'u yeneceği şüpheli bide Kata'yı alıcak ha :D Sabo'nun armament şov yaptığı adam Burgess bu arada.Kata'nın ise k.haki övülmesine karşın b.haki'sininde çok iyi olduğunu Luffy vurguluyor. Sabo'nun meyveli halide yenemez Dressrosa'da gösterdikleriyle.

Meyvesiz Sabo'nun Dof'u yeneceği şüpheli bide Kata'yı alıcak ha :D Sabo'nun armament şov yaptığı adam Burgess bu arada.Kata'nın ise k.haki övülmesine karşın b.haki'sininde çok iyi olduğunu Luffy vurguluyor. Sabo'nun meyveli halide yenemez Dressrosa'da gösterdikleriyle.
Bir şey demiyorum sabonun yaptıkları belli :)

Burgess güçsüz mü ? Neye göre güçsüz ? Sabo ya karşı kaybetti diye mi güçsüz ?
Sabo küçüklüğünden beri dragon dan eğitim almış biri amiralle kapışabilir ama yener mi orasını bilemem.

Bu arada orda mübalağ yaptım meyvesiz alamayabilir katayı :)

Bir şey demiyorum sabonun yaptıkları belli :)

Burgess güçsüz mü ? Neye göre güçsüz ? Sabo ya karşı kaybetti diye mi güçsüz ?
Sabo küçüklüğünden beri dragon dan eğitim almış biri amiralle kapışabilir ama yener mi orasını bilemem.

Bu arada orda mübalağ yaptım meyvesiz alamayabilir katayı :)
Sabo'nun yaptığını Dof'da yapabilir maksat 5 dk kapışmaksa.Sabo ayrıca ne yapmış merak ediyorum.Katakuri'ye yakın bir güç mü göstermiş yada daha üstün. En basitinden Sabo sence Snakeman'e Katakuri gibi ayak uydurabilir mi mesela yada G4'ü dövebilirmi ? Bırak meyvesiz halini Dressrosa'daki meyveyi yeni yemiş Sabo bile yapamaz bana kalırsa.Burgess güçsüz olmayabilir ama Luffy dengi olmadığı da açık.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık