Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haki meyveyi iptal etmez mi? Hakisi rakibini aşan kişinin meyveli dahi olsa karşıdakine dokunduğu noktada meyve iptal olur. İptalden kasıt dokunduğu bölgeyle alakalı. Misal yüzüne yumruk attı , lastik olsa dahi orası elastik özelliğini kaybeder. Saldırıyı tüm gerçekliğiyle hisseder.
Şu sahneyi açıklasana o zaman bi?

Orda Dof'ta şaşırıyor zaten. O anlamadıysa, anlayan birisi ilerde anlatacaktır.
Orda bedeni hakiyle kaplı olduğu için darbeyi direk bedenine almiyor.E bu yüzdende laztiklik özelliğini kaybetmiyor bedeni.Şöyle düşünün luffy bir zırh giyse karşısındaki bir kişi o zırha hakili bir vuruş yapsa ama vuruş gücü zırhı parçalamaya yetmese yanı zırhdan geri dönse Luffyin bedeni lastik halde kalmaya devam etmezmi.Direk cilde bir saldırı yok çünkü.

Komutanlar çok da güçlü görünmüyorlar. Ben de bir adet sabo kuma ayarı adam bekliyorum. Bu arada sabo bir amiral eder benim gözümde.

Hepsinin tasarımı güzel özellikle Karasu ama Okama dev nedir ya. Bence komik değil. Zaten ivankov gibi sempatik bir karakter varken niye tekrar okamalığı kullanmış anlamıyorum.

Komutanlar çok da güçlü görünmüyorlar. Ben de bir adet sabo kuma ayarı adam bekliyorum. Bu arada sabo bir amiral eder benim gözümde.

Hepsinin tasarımı güzel özellikle Karasu ama Okama dev nedir ya. Bence komik değil. Zaten ivankov gibi sempatik bir karakter varken niye tekrar okamalığı kullanmış anlamıyorum.
Komik mi olması lazım?

Haki meyveyi iptal etmez mi? Hakisi rakibini aşan kişinin meyveli dahi olsa karşıdakine dokunduğu noktada meyve iptal olur. İptalden kasıt dokunduğu bölgeyle alakalı. Misal yüzüne yumruk attı , lastik olsa dahi orası elastik özelliğini kaybeder. Saldırıyı tüm gerçekliğiyle hisseder.
Lafa öyle girdikten sonra bi kanıtın var sandım.Neyse katılmıyorum.Arkadaş örneği atmış zaten.Onun dışında Smoker-Vergo olayı da var.

Adam bu sözlerle bildiğin dumana dokunabilmekten bahsediyor.Nolucak dumana dokununca insan etine falan mı dönüşecek ? Alakası yok.Seride öze ulaşma diye bi muhabbet geçti.Hakiyle o dokunamadığın logialara artık dokunabiliyorsun o kadar.Bu meyveyi iptal etmek anlamına gelmez.Hakiyle Aka'ya dokunduğunda magma özelliğini korur,Luffy lastik özelliğini korur vs. uzar gider.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık