Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Kuroro Oda, Gömülü Dev kitabını okuduğumuzu öğrendi sanırım baksana Morley'de yerin altından çıkıyor :D :oleyo2:

O kitaptan bir alıntı yapmış sanırım. Bu arada avatar efsane olmuş :good:

Bizimkinin tek gücü cesaret değilmiş bak. Zoro ve Wb'nin ''pound tekniği'' az değil. İvankov + Betty = gg wp :D

Elinize sağlık. Pembe Sakaldan daha güçlü bir rakip olabilirdi. Güçleri güzel ama 50 m :beli: adamı teklemek 4 komutan için zor olmasa gerek. Ama karakterin tiplemeleri de verilmişti. Orta güzellikte bölüm. :)
Halka dövdürttüler ya ondandır. 300-400 milyonluk adamları gaza gelip eline sopa alan adamlar döverse yandık zaten.

Bölüm klasik arc giriş bölümü ve tanıtım içeren bir bölümdü. Reverie arcı öncesi devrimcileri ufak ufak görmeye başladık. Bu bölümde 4 komutan görüyoruz. Doğu,batı,kuzey, güney komutanları diye geçiyorlar. Bazı arkadaşlar komutanları beğenmemişler ama ben hepsini beğendim.

Karasu, Sabonun binip gittiği kargaların sahibi. Çizimi Lol'deki Swaini biraz bana andırdı. Genel olarak pisikopat bir tipi var gibi geldi.

Lindberg de mucit bir kişilik. Devrimcilerde güçlü silahlar olması gerekiyor zaten. Bunuda bu arkadaş sağlayacak gibi. Yine Lol'deki Ziggs ve Heimerdinger kırması bir tipi var.

Belo Betty de hepsinin sözünü dinlediği , büyük ihtimal o 4 lünün Namisi gibi. İçlerinden en güçlüsünün o olduğunu düşünmüyorum. Cesaret meyvesiyle gizli gücünü dışarı çıkartıyormuş. Büyük ihtimal içindeki saklı gücü uyandırıp gücüne güç katıyordur. Güçsüz kişilere bir nevi doping gibi geldi gücü. Okama olma ihtimali yüksek :)

Morley de devimiz oluyor. Bu sefer farklı bir dev çizmiş . Okama ve mini etekleriyle toprağın tozunu attırıyor. Büyük ihtimal Naruto Shippuuden' de Obito ve Sasuke'nin Kage toplantısının ortasında belirmesi gibi bu eleman yerin dibinden tam toplantı masasından ekibi çıkartabilir. En makul görünen benim için bu senaryo. Biraz Naruto'dan çalmış gibi olacak ama olsun .

Genel olarak 4 ünüde beğendim. Fakat şöyle birşey var. Seride en merak ettiğim oluşumlar Hükümet'in görünmeyen yüzü , Shanks'ın tayfası ve Dragon'un ekibiydi. Bu beklentimde de hepsinin özene bezene çizilmesi vardı. ''Şekilcisiniz'' lafını yememek için şöyle bir ayrıntı vermek istiyorum. Karakter güzelliğinden ziyade duruşu da çok önemli. Gösterilen 4 komutanı da beğenmeme rağmen devrimcilere yakıştıramadım. Daha net söylemek gerekirse ''duruşlarında bir caydırıcılık '' istiyordum. Bunlara baktığımda korkmadım, tırsmadım. O yüzden Dragon ekibi beni hayal kırıklıgına ugrattı. Ayrı ayrı beğenmeme rağmen , güçleri caydırıcı şekilde belli olmuyor. Hükümet'in görünmeyen yüzü bu arcta ortaya çıkacaktır. Yanında da tabiki son amiralimiz de bu arc da görünecektir. Büyük ihtimal de Devrimciler kaybedecek. Keşke baktığımızda korkutan tipler olsalardı, güçlü olmasalarda olurdu bu yiğitler .

Belirtmeden geçmeyeyim. En güçlü komutanlar bunlar değildir. Sabo ile birlikte toplam 5 komutan gördük. Büyük ihtimal en son gösterilen en güçlü ya da Sabo'dan sonraki güçlü çıkacaktır. Ya sağ ya da sol kol yani :)

Bu bölümle şunu da anlamış oldum . En korkutucu ya da karizma mı desem tayfa gözümde belli oldu. Kim mi o tayfa ? Aşağıdaki resimde yiğitlerin duruşundan bile korkuyu alacaksınız merak etmeyin :D Bizim tayfa da fena değildir der ve kaçarım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık