Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 904: Devrim Ordusu Komutanlarının Girişi

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    253
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kuzan toplantıya gelir.Oturacağı sandalyenin önünü Sabo kapatmıştır.

Kuzan : Çek şu sandalyeyi çaylak iyice yayılmışsın.

Sabo : Özür dilerim abi.

Kuzan : Dile tabii sen kısa pantolonla gezerken ben burada dirsek çürütüyordum.

Dragon : Neyse ortak karasakal ne alemde ?

Kuzan : Her zamanki gibi yiyip içip meyve peşinde koşuyorlar.O meyveyi bulup almaya çalışırlarsa irtibata geçeceğim.

Flashback ---

- Denizcilerden ayrılıyorum Kuzan bana katıl.
- Evet ama bir şartla.Ben burada kalacağım senin gözün kulağın olacağım.
- Ha bu iyi.Eğer bir gün filo amirali olursan bu devrim için her kapıyı açabilir.
Hoş senaryo :D

Şu da benden gelsin :)

Aokiji hayatta Bb nin tayfasına katılmaz bir insan bir kavga yüzünden 180 derece dönmez. Aokiji sinirliyse dünya hükümetine sinirlidir o yüzden devrimcilere katılmıştır. Taaa ohara zamanları adam farklı biri olduğunu belli ediyordu zaten. Zorla emirleri uyguluyor gibiydi. Sakazuki sivil gemiyi patlatınca şok olmuştu bence o anda içindeki ateş yandı ve hükümete kin beslemeye başladı. Akainu ile dövüşü de bardağı taşırdı ve hükümete karşı saf almaya karar verdi. Korsan olursa eline bir şey geçmez ama devrimci olursa çok şey kazanır.

güzel bir geçiş bölümü. dev dışındaki komutanları beğendim. spoiler konusuna da yazmıştım belo bettynin meyve tam bir devrimci meyvesi çok hoşuma gitti. özellikle BM arctaki çikolata pasta meyvelerinden sonra iyi geldi. Bence bu 4'lü sabonun tümeni. yani devrimcileri yonkou organizasyonu gibi düşünürsek, dragon yonkou, sabo 1. tümen komutanı bu 4lü, koala heck ve daha gösterilmeyen 1-2 adam daha vardır bunlar sabonun tümeni. okamalar ivanın tümeni. kumanın da böyle bir tümeni vardır. doflamingonun dünyaya kim hükmedecek dediği yerde bir karanlık silüet vardı devrimcilerden onun da 1 tümeni vardır, gerisi okadar da güçlü çıkmayan tümenlerdendir. diye tahmin ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık