Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji’ye özel yapılmıştır o. Başkasına olmaz. Giyecek bence. Büyük bir dövüşe saklayacaktır Oda bunu. Şu halinin bile tam gücünü görememişken Raid Suitli halini düşünemiyorum bile. :D
Bomba nasıl patladıysa Sanji de öyle giyecek. Bu da demektir ki Sanji'nin kendi gücüyle aşamayacağı bir rakip gelecek.

Umarım o bardağı sanji asla kullanmaz. Böyle bir power-up almasını istemem.

Luffy ödülüne çok şaşırdım 900 falan bekliyodum en fazla. Hele 5. Yonkou meselesi çok ama çok abartı. Yine de gururlandık yalan yok.

Shanks'in olduğu bölüm çok iyiden fazlasıdır. Görüşmeleri elbette yakındır. Ama seride yakın. Bize çook uzaktır : o)

-

Bir de Coby gururlandırdı bizi. Ama rütbesini merak ettim. Bilen arkadaş varsa söylerse sevinirim. Henüz yorumların hepsini okuyamadım.

@Historia
Alıştır kendini şimdiden. Garanti giyecek.

@Hakili Yumruk
Aynen. Teach gelip orayı dağıtacak, kitabeyi alıp gidecek falan diyorduk ama yalan oldu resmen. Belki ileride Luffy Bigmom'ı indirdiğinde gerçekleşir bu durum xD

Yalnız diğer tayfa üyelerinin ödülü artmadıysa yazık olur. Özellikle Brook. 150M hakketti en az.
Onlar perde arkasında iş yaptıkları için Morgans’ın haberi olmadı sanırım. Alabasta’da nasıl sadece Luffy ve Zoro’nun ödülü arttıysa şimdi de Sanji ve Luffy’nin arttı. Zoro ve Sanji’nin ödüllerinin dengelenmesi açısından iyi oldu ama Nami ve Brook ödül artışını hak etmişti ya. :(

Yalnız diğer tayfa üyelerinin ödülü artmadıysa yazık olur. Özellikle Brook. 150M hakketti en az.
Katılıyorum :good:

Sanji’ye özel yapılmıştır o. Başkasına olmaz. Giyecek bence. Büyük bir dövüşe saklayacaktır Oda bunu. Şu halinin bile tam gücünü görememişken Raid Suitli halini düşünemiyorum bile. :D
Dehşet bir şey olacak dehşet :D Kaido'nun 2. adamıyla kapışabilir büyük ihtimal. Jack'le pek yakıştıramadım Sanji'yi :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık