Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 903 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Eyvallah.:)

Ne kadar süre geçtiği belli mi ? Gerçi gazeteler basılıp dünyaya ulaştıysa en azından 1 gün geçmiştir di mi ? Benim teori yattı o zaman.BM'yi bizimkiler indirmicek diyordum yattı.Ben gidiyom o zaman ağlamaya.
Bir değil birkaç gün geçmiştir garanti. Teach oraya gideyim diyene kadar birkaç gün daha geçer zaten. Yani her türlü Bigmom ve tayfası eski düzenine geçmiş olur. Git ağla o yüzden. :/

Dediğim çıktı: :cool:
095- Bogard, Coby, Helmeppo, Morgan
196- Crocodile
297- Kapaktaki Denizciler
398- Kuzan, WG
499- Kutsal Ejder
600- Denizciler
701- Fujitora
802- Kizaru
903- ???

900'ü bilmem ama 903'te WG ile alakalı bir şey olacak büyük ihtimal.

Hacılar cidden sanjinin o kiyafeti giyeceğini düşünüyormusunuz. Adam pastasına zehir koymuyor gidip reddettiği ailesinin kiyafetini mi giyecek.

O kiyafet tayfadaki birine power up olacak.
Ussop veya franky parçalayıp kendine bir şeyler ekleyebilir belki.

@amaneden Yakın zamanda Luffy'nin düşmanı olarak WB'yle alakası olan biri gözükecek diye bir muhabbet dönmüştü.Ben Teach demiştim de sen yok olur mu öyle şey demiştin.Bak o sözden sonra hatta mfden sonra ilk defa Teach'i bu kadar belirgin gördük.Şimdi haklı çıktım mı ben ? :/ Her ne kadar ağzı burnu da olsa gördük.Saylanır mı saylanmaz mı ?

Bir değil birkaç gün geçmiştir garanti. Teach oraya gideyim diyene kadar birkaç gün daha geçer zaten. Yani her türlü Bigmom ve tayfası eski düzenine geçmiş olur. Git ağla o yüzden. :/
Şaka maka çok şaşırdım yav.Ben tüm kurguyu yapmıştım.O zaman BM'yi bir daha Elbaf'ta falan görücez diye bir şey atıyım.Hatta belki de Elbaf'ta falan iniyormuş.Kalsın burda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık