Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cidden oda çok saçmaladı bu arcda. Big mom bi senedir pasta peşinde koşuyor. Luffylerin kaçısı da çok saçma oldu arkalarımda adam bırakacak omurgasız mı bu çocuk. Anlamadığım madem çıkış yolu bulamayacaksın tayfayı en başda neden 2 ye bölüyorsun zorular falan olsa kaçışları bu kadar zor olmazdı. Oda bu arcdan sonra bir ay tatil falan yapsın kafa izni lazım bu adama

Moscato niye yaşıyor? Ana bunun yaşamını çekmedi mi? Yaşamı çekilen Zepo neden öldü o zaman? Opera da yaşıyordur kesin.

Güneş Korsanları'nın gemisi Foolshout'ta Denizciler tarafından batırılmış tı. Olayda Fisher Tiger ölmüştü. Yeni gemiyi ne ara yapmış?
Yanlış hatırlamıyorsam BM Mascato yaşamını çektiğinde etrafa kırıntılar saçılmıştı. Etraftakilerde iyice toplayın diye uyarılıyordu. Sonradan bir şekilde o kırıntıları ekleyebilmişler demekki. Muhtemelen bunu yaptırdıkları da vergi gibi yaşam süresi alan karanlık siletlerdir diye düşünüyorum.

Yanlış hatırlamıyorsam BM Mascato yaşamını çektiğinde etrafa kırıntılar saçılmıştı. Etraftakilerde iyice toplayın diye uyarılıyordu. Sonradan bir şekilde o kırıntıları ekleyebilmişler demekki. Muhtemelen bunu yaptırdıkları da vergi gibi yaşam süresi alan karanlık siletlerdir diye düşünüyorum.
Burası galiba bahsettiğin yer.

Vedat balık adamların gemısıyle bizimkinin yerini niye değiştiriyor ki? Yer değiştirmesine gerek yok ki direk bizim gemiyi kurtarabilirdi? Olan balık adamların gemisine oldu. Bu nasıl bir mallıktır anlamadım?

Luffy Jinbeyi bizim tayfaya almadı mı?? Sanji için yonkou adasına saldırıyorsun Robin için Dünya hükümetine savaş açıyorsun neden Jinbeiyi arkada bırakıyorsun ? Serinin mantığına o kadar ters ki. Oda bu arc batırdıkça batırıyor

Şu Luffy avatarını alana küfrederim.:D Benim hakkın o avatar arkadaşlar. Herkesi katledirim.

Luffy Reyiz var mı senin gibi bir karakter ya.:agla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık