Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onlaın Choppası da Morgans'dırrvişte. Maskotluk.

Rogerin ulağıda olabilir. O çağda internet mi var?
Bana öyle geldi Roger'ın tayfasına bakarsak zaten böyle farklı tipler hep karizma diyebileceğimiz bir Ray var diğerleri normal kişiler gibi Morgans da olabilir. Dediklerini gördüğüm anda Roger'ın gemisinde olabileceği düşüncesi geldi aklıma.

Biri tüm adaya gelin ben buradayım dedi, diğeri adamını satıp kaçtı. Birde sakın ölme diyor. Ölme deyince de ölünmüyor zaten. Kutsal koruma geçiyor.
Luffy g4 iken speedy Gonzales gibi kaçak oynuyordu işte dofunuz artık inkar etmeyin şu sahneyi tüm ada dediğin chinjaonun h.hakisine bayılan adamlar oraya bir fuji damlasa tövbe edip af diler

Luffy g4 iken speedy Gonzales gibi kaçak oynuyordu işte dofunuz artık inkar etmeyin şu sahneyi tüm ada dediğin chinjaonun h.hakisine bayılan adamlar oraya bir fuji damlasa tövbe edip af diler
Bununla benim dediğimin ne alakası var? Dövüşte kaçak oynamakla komple kaçmak arasındaki farkı ben mi öğreteyim?

Biri tüm adaya gelin ben buradayım dedi, diğeri adamını satıp kaçtı. Birde sakın ölme diyor. Ölme deyince de ölünmüyor zaten. Kutsal koruma geçiyor.
Kendi adasından da bırak kaçmasın zaten Selim.:D Tsuru'yu görünce nasıl şerit değiştirdi gördük zamanında. Luffy geldi Big Mom'ın adasına 2 tane adamını gömdü adamını kurtardı gidiyor. Adam seziyor bazı şeyleri. Sanji'nin işinde bir gariplik olduğunu anladı geldi kurtardı. Jinbei'nin olayında ise bu tarz bir durum yok. Jinbei'nin yapmak istediği bir şey var izin veriyor işte saygı duyuyor isteğine. Ayrıca bence sağ çıkacağını da düşünüyor. Denizde avantajlılar. Big Mom felan kimse gidemez peşlerinden. Bir sıkıntı yok bence.

Aslında sizin her zaman eleştirdiğinizin aksine bir tavır sergilemiş ama beğendiremiyoruz canım.:D

@Raiden

Avatar yakışmış ama ayıp yani.:D Neyse yakın zamanda yapacağımı bilirim.

Kim derdi ki pelerinin en yakışacağı karakter olacak.:D

Jinbei'nin gücünün sınırlarını bilmemiz açısından denizdeki gücünü görsek güzel olurdu.Bigmom'un gemisini batırsa meselâ

Ve benim açımdan çok güzel bir şey yaptı Oda artık Luffy'yi dövüşlerden sonra baygın çizmiyor.Ama 1.ve 3. Yonko adamını yendikten sonra bile ayakta çizmesi yok artık dedirtiyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık