Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 901 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hani homies nerde la, kafasına yine Perospero oturmuş, suda sürtünerek ilerleyen ama erimeyen şeker ile ilerliyorlar.
Sayıyı dikkatli okumadan spoiler paylaşıyorlar. :/

Mom normal halindeyken Prometheus'a binemiyor sanırım. Bavarois'in gemisindeyken bile Peros'u takip ediyordu zaten şekerden sümüklüböcek. Peros baya iş yaptı bu ark.

Moscato niye yaşıyor? Ana bunun yaşamını çekmedi mi? Yaşamı çekilen Zepo neden öldü o zaman? Opera da yaşıyordur kesin.

Güneş Korsanları'nın gemisi Foolshout'ta Denizciler tarafından batırılmış tı. Olayda Fisher Tiger ölmüştü. Yeni gemiyi ne ara yapmış?[/QUOTE]
Heh mantıksız bulduğum tek yerdi burası.
Tiger ölmedide haberimiz mi yok?

Bazıları hayalkırıklığına uğramış ne bekleniyordu tayfanın sunnyle birlikte yokolmasını mı?
Vedat boşa ortaya çıkmadı ya.

Ulan Luffy koca balığını arkada bırakmayacaktın.
Ömründen kaç yıl gidecek kim bilir?
Maascato ölmediyse Zepo ve Pedro da ölmemiştir belki.

Morgansın sözleri tarihe geçer.

Bu ne la?¿? Deyşik bir arc oldu harbiden. Luffy'nin iki yonkou adamı indirme temalı filler gibi bir arc oldu. Ne oldu anlamadım.

Luffy: Bana yardım eden herkesi katlettim.:a:

Söyleyen oldu mu bilmiyorum ama Morgans'ların kaçtığı balonu Caesar'ın balonuna benzettim. Bu tarz balonları pek görmediğimizden ve sanırım ilk kullanan Caesar olduğundan o geldi aklıma. Ya da daha önce buna benzer balonlar gördük ama ben hatırlamıyorum :confused:

Bu arada Morgans'ın son sözleri efsane olmuş. Seviyordum bu kuşu daha çok sevmeye başladım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık