Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffynin dövdüğü adamlar Luffyden daha çok yattıkları için Katakurinin geleceğini sanmıyorum ama Cracker belki gelebilir baya zaman geçti çünkü.
En son ki boss dan yola çıkar isek,kata dof gibi değil.Dövdü yani.Dof yıkıldı hatta şehre gömüldü.Kata sırf irade den saldı kendisini.Amma gelmesi lazım.Kırakerin zaten gelmesi lazım adamın özelliği dayanıklılık.Gerçi arc bitecek gibi de bakalım.

O da aynı materyalden yapılmıştı. Fakat kendim batırılma gibi bir hadise olduğunu hatırlamadığım için wiki'ye baktım. Orada da böyle bir bilgiyle karşılaşmadım. Anladığım kadarıyla gemiye ne olduğu bilinmiyor. Sen hatırlıyorsan yerini atarsan sevinirim.

Geminin battığını düşünmüyorum. Sanji ve Carrot gözükmüyorlar, bu da onlar bir şey yapabilir demek ama daha çok denizin içine doğru gidip kurtulmaları, BM Korsanları tarafından öldü sanmaları kendi adlarına daha hayırlı olur gibi geliyor.

Soruna gelecek olursa Luffy, her şeyde olduğu gibi Roger'ın gemisini de geçer.

tayfanın ne oldugu ile ilgili bilgi 395 reyleigh tarafından belirtildi tayfanın dagıltılgını roger teslim oldugu anlatmıştı geminide batırıldıgını dusunuyorum veya bir yerde saklanıldıgı. Roger tipini şaapkasını sözlerinide aldıgı gibi gemisinide alsın haksızmıyıım :D :D :D

tayfanın ne oldugu ile ilgili bilgi 395 reyleigh tarafından belirtildi tayfanın dagıltılgını roger teslim oldugu anlatmıştı geminide batırıldıgını dusunuyorum veya bir yerde saklanıldıgı. Roger tipini şaapkasını sözlerinide aldıgı gibi gemisinide alsın haksızmıyıım :D :D :D
:oleyo: Luffy kendine has şekliyle Roger'ın üstüne çıkıyor, gene çıkar bir şekilde.

En son ki boss dan yola çıkar isek,kata dof gibi değil.Dövdü yani.Dof yıkıldı hatta şehre gömüldü.Kata sırf irade den saldı kendisini.Amma gelmesi lazım.Kırakerin zaten gelmesi lazım adamın özelliği dayanıklılık.Gerçi arc bitecek gibi de bakalım.
Crackerin ne dayanıklılığını gördük ki özelliği dayanıklılık diyorsun?Katanın sırf iradeden dolayı mı kendini saldığını sanıyorsun yorulan bir tek Luffy değil eğer Luffynin iradesinden kendini bırakmayıp Luffyi yenseydi bile kendisi de dövüş sonu yerde olacaktı.

Sağ üstte, Wano'ya gidildiğinin yazıldığı küçük çerçevede, tüm tayfa gülümserken bir tek Zoro somurtuyor. Buradan bir şey çıkar mı sizce?

Zoro Sanji'nin tayfaya geri dönüşüne sinirlenip kazan kaldırır. Law da yalandan ittifakın Dof'un düşüşünden sonra çok bi önemi kalmamasından olsa gerek Hasırşapkalar'ı tehdit olarak görmektedir. Bu yüzden onları zayıflatmak adına Zoro'nun safında yer alarak taht savaşını kızıştırır. Sanji tüm bunlar benim yüzümden oldu diyip depresyona girer kenarda ağlar. Sonra Luffy, Law ve Zoro'ya aynı anda tek atar, tayfanın geri kalanı buna çok üzülüp intihar eder. Sonra meydanı boş bulan Teach korsanlar kralı olur Luffy de emrine girer.

Zoro Sanji'nin tayfaya geri dönüşüne sinirlenip kazan kaldırır. Law da yalandan ittifakın Dof'un düşüşünden sonra çok bi önemi kalmamasından olsa gerek Hasırşapkalar'ı tehdit olarak görmektedir. Bu yüzden onları zayıflatmak adına Zoro'nun safında yer alarak taht savaşını kızıştırır. Sanji tüm bunlar benim yüzümden oldu diyip depresyona girer kenarda ağlar. Sonra Luffy, Law ve Zoro'ya aynı anda tek atar, tayfanın geri kalanı buna çok üzülüp intihar eder. Sonra meydanı boş bulan Teach korsanlar kralı olur Luffy de emrine girer.
Sanji sadece ağlayarak kurtulmasın. :artiz:

Soyle
Kadın çizik bile almıyor. Sıradan erler bile WBye kılıç saplayabiliyor, Luffy hakisiz haliyle g2 yumrukla Teachi inletiyor. BigMom ise g4e gülüp geçiyor. 2 sene içinde meyve harici bi patlama yaşamamışsa Teach işi çok zor.

Üstelik bi başka mesele de Napoleon, Prometheus ve Zeus gibi güçlerde BigMomın kendi ruhu var. Teach şeytan meyvesi ruhunu çekiyor diye söylendi. Bunlarda şeytan meyvesinin ruhu olmayabilir. Yani BigMomın tüm güçlerini de iptal edememe durumu olursa işi yaş. Kadının kendisi zaten azman. Enelden hallice yıldırımlar yiyip bi şey olmamış gibi yürümeye devam ediyor. Garip.
Soyle wb icin durum farkli 2 sene oncesinde pek boyle klasman farki yoktu. Simdi wb gozukseydi oda bence kilic vs yemezdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık