Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 900: Hazin Son Müzikali

Bölüm nasıldı?

• Çok İyi

Kullanılan: 111 45.1%
  • İyi

Kullanılan: 70 28.5%
  • Orta

Kullanılan: 34 13.8%
  • Kötü

Kullanılan: 12 4.9%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 19 7.7%

• Kullanılan toplam oy
    246
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Zoro Sanji'nin tayfaya geri dönüşüne sinirlenip kazan kaldırır. Law da yalandan ittifakın Dof'un düşüşünden sonra çok bi önemi kalmamasından olsa gerek Hasırşapkalar'ı tehdit olarak görmektedir. Bu yüzden onları zayıflatmak adına Zoro'nun safında yer alarak taht savaşını kızıştırır. Sanji tüm bunlar benim yüzümden oldu diyip depresyona girer kenarda ağlar. Sonra Luffy, Law ve Zoro'ya aynı anda tek atar, tayfanın geri kalanı buna çok üzülüp intihar eder. Sonra meydanı boş bulan Teach korsanlar kralı olur Luffy de emrine girer.
Tek atan Zoro olsaydı kusursuz bir hikaye olurdu

WB’nin mobydick su altında MF ye giriş yaptıysa Sunny’de aynı yolla deniz altından kaçabilir.

İhtimaller çok...
Mobydick önceden baloncukla kaplanmıştı o yüzden suyun altından gelebildiler. Fakat sunny kaplanmadı. En fazla wadatsumi gemiyi ağzına alıp suyun altına girer.

Mobydick önceden baloncukla kaplanmıştı o yüzden suyun altından gelebildiler. Fakat sunny kaplanmadı. En fazla wadatsumi gemiyi ağzına alıp suyun altına girer.
Kaplama derin denize girmek için geçerli.
Aladdin elinde baloncuk mercanını çıkartıp bi balonlar gemiyi , bizimkiler “ama nasıl!!??” Der. Jinbei “kaybedecek zaman yok ! “ der bizde vay anasının nikahı! Deriz geçeriz diğer bölüme ;)

- keşke sunny batsa len
- keşke sanji ölse len
- zoro ölecek len
- Katakuri neden ölmedi len
- usopp ne zaman ölecek len
- yok luffy ölmez ölürse seri biter len.?

Sunny'nin yok olacağını zannetmiyorum ama iyice hasar alıp bir güncelleme yapılacağını düşünüyorum. Franky Sunny'ye bir bakım yapıp daha gelişmiş bir gemiye dönüştürebilir. Yani bazı arkadaşlar gemi yok olsa da başka bir gemiye geçsek diye düşünüyor ama aynı gemi geliştirildiği müddetçe daha iyi daha güçlü olabilir.

Skypiea arc'da Merry'nin tipini değiştirip kanat falan takmışlardı. Sunny'de bu tarz bir şekilde değiştirilebilir.

Bence Sunny yok edilip bizimkiler esir düştükten sonra bir şekilde bir anlaşma sağlanıp ardından yeni heybetli bir gemi yapmaları/almaları daha iyi olur :)

Sunny hiç korsan gemisi gibi gelmiyor bana :/

Bence Sunny yok edilip bizimkiler esir düştükten sonra bir şekilde bir anlaşma sağlanıp ardından yeni heybetli bir gemi yapmaları/almaları daha iyi olur :)

Sunny hiç korsan gemisi gibi gelmiyor bana :/
Bizim tayfa korsana benziyor da luffy korsan kaptanına benziyor sunny korsan gemisi olacak. Öyle tayfaya böyle gemi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık