Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saf, ak pak bir çocuk. Jinbei ve Sanji bile tekliyor adamı. Smoti suyunu bile çıkarır, ruhu duymaz.
Smoothie'nin eline geçse olacağı o zaten de başına bir iş gelmeden kaçsa bari. Saf ve iyi niyetli bir karakter ya ölürse üzülürüm açıkçası. Hody'ler de saf olduğu için kullanıyordu garibanı :(

Bence tayfada herkes üstüne düşeni yeterince yapıyor yeri geldiğinde. Karakterlerin bu denli üstüne gitmek ve henüz olmadıkları bir seviyede bir şeyler yapmalarını beklemek bana doğru gelmiyor.

Ben de Sanji’yi çok severim ama tayfada henüz Luffy dışında hiç kimse Katakuri’yi yenemez.

Zoro ve Sanji seri sonunda ulaşacakları seviye Rayleigh-Amiral civarı olacaktır ama daha 10 yıl sürecek bir seride şuan bunları görmek mümkün değil.

Chopper en iyi yaptığın şeyi yap, bandajla.:D hahaha.

Yine işimiz bitti ve şans faktörü. Okurken acaba çaresiz kaldılar şimdi ne yapacaklar diye endişe duyan var mı?

Chopper en iyi yaptığın şeyi yap, bandajla.:D hahaha.

Yine işimiz bitti ve şans faktörü. Okurken acaba çaresiz kaldılar şimdi ne yapacaklar diye endişe duyan var mı?
Artık endişe duymuyorum. Nasıl olsa kaçacaklar.

Nereye kaçacak, Smotie ve gemilerin top atışına tutulur. En iyi ihtimal Smoti ve diğer ağır toplar denize düşer. GG WP
Bakalım göreceğiz artık :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık