Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 899: Son Direniş

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    197
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jinbe Luffy onu tayfaya davet ettiğinde, "İşlerimi hallettikten sonra geldiğimde tekrar tayfana davet eder misin?' diye sormuştu yanılmıyorsam. Hazır Jinbe’nin eski tayfası da olay yerindeyken 900. bölümde Luffy tekrar Jinbe'yi tayfaya davet edecek ve 900. sayı da böylece ayrı bir yere sahip olacak bence.
Çok düşük bir ihtimal ama Sanji'nin powerup alması ya da Luffy'nin judge'a haddini bildirmesi mükemmel olurdu.

2 kişiyi sıktı. Daha ne yapsın? Naminin suyunu mu sıksın?
Önemli karakterlere bir zararı olmadı henüz. Gücünden yana bir şüphem yok ama Oven'in üvey babasını öldürdüğü yerde Smoothie'nin ana karakterlerden birine bir şey yapmaması ve bu kadar pasif kalması beni çok üzdü. Bir ara Reiju'yu yere yapıştırmıştı hakkını yemeyelim ama yine de daha fazla şeyler bekliyor insan :/

Önemli karakterlere bir zararı olmadı henüz. Gücünden yana bir şüphem yok ama Oven'in üvey babasını öldürdüğü yerde Smoothie'nin ana karakterlerden birine bir şey yapmaması ve bu kadar pasif kalması beni çok üzdü. Bir ara Reiju'yu yere yapıştırmıştı hakkını yemeyelim ama yine de daha fazla şeyler bekliyor insan :/
Sanki Kata önemlileri harcanış gibi konuşuyon. Bm bile fazla bişi yapmadı.

900. Bölüm

Gerth 901. bölüme kaldı; zira renki bir şeyler çizdim. 900 diye eğlendireyim milleti dedim.

...şeklinde anlatmaya başlarken telefonun şarjı %59'dan 0'a vurunca spoiler veremedim. Ben bunu bir işaret olarak alıp susuyorum. 4-5 gün daha sabredin! :oleyo:
Az biraz Sanji'ye düzgün bir şeyler çiz yeter artık :( Evine molotof falan atarız bak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık