Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bölümde en sevdiğim şey germa 66 nın ne kadar ''ciddi" olduğu.Bizim tayfanın yaptığı gibi çöpleri tekleyip bayıltıp geçmiyorlar.Sanjilere saldıranları direk öldürmüşler ki gayet germa 66 lık bir hareket.Ben beğendim bölümü.

Sanji'nin üstüne boşuna gelmeyin.

Oda bin kez çok kişiye karşı dövüşmek zor dedi. Normalde Sanji çoğundan güçlü olsa bile hepsi aynı anda saldırıyor ve elinde Luffy var.

Ve olayın hikaye boyutu var. Germa kurtarmaya gelecek işte.

Zoro olsa da aynı şey olacak orada, Jinbei olsa da.

Hikaye gereği, başka şeyler gereği tayfa nefesiyle tek atacağı adamlardan binlerce ayar yedi.

Geçiniz.
İşte mangaka o hikayeyi Sanji varken yapıyor, büyük resmi gör. X olsa Y olsa ama olan hep Sanji nedense.

Bölümde en sevdiğim şey germa 66 nın ne kadar ''ciddi" olduğu.Bizim tayfanın yaptığı gibi çöpleri tekleyip bayıltıp geçmiyorlar.Sanjilere saldıranları direk öldürmüşler ki gayet germa 66 lık bir hareket.Ben beğendim bölümü.
Germa 10 numara adamlar, Kata'yı bile yoldan çektiler bizimkiler kaçsın diye ama bizimkiler malsa adamlar ne yapsın ?

Şimdi de gelir gelmez ellerine kan bulaşmış, Sanji'nin bir numaralı abisini tuttum fena değil :good:

Bizim forumun kimlerin hikayesini okuduğumuzun farkında olmadığını düşünmeye başladım. Arkadaş 20 yıldır seri devam ediyor. Karakterlerin amaçlarına ulaşacağını biliyoruz. İlerlemeyecek mi bu adamlar? :D Oldukları yerde takılıp kalmayacaklar işte.

Bir arkadaş demişti. Asıl plot armor bosslarda, rakiplerde var diye. Aynen öyle. Sanji'yi o Cini geldiği lambaya sokarken görebiliriz çok normal olur benim açımdan.

Kralın geri dönüşünü kimse inkar edemez.:D

Bizim forumun kimlerin hikayesini okuduğumuzun farkında olmadığını düşünmeye başladım. Arkadaş 20 yıldır seri devam ediyor. Karakterlerin amaçlarına ulaşacağını biliyoruz. İlerlemeyecek mi bu adamlar? :D Oldukları yerde takılıp kalmayacaklar işte.

Bir arkadaş demişti. Asıl plot armor bosslarda, rakiplerde var diye. Aynen öyle. Sanji'yi o Cini geldiği lambaya sokarken görebiliriz çok normal olur benim açımdan.
Plot armor güçle yada güçsüzlükle alakalı değil bahsettiğin konuyu da ifade eden bir terim var ama aklıma gelmiyor.

Plot armor = Herkes etkisiz hale gelince bombanın patlaması.
Plot armor = Luffy mochilerin altında kalınca Kata'nın sırtını dönmesi.

Gereksiz gerilime plot armor diyoruz işte, adamlar ölmeyecek bir şekilde kurtulacak ama nasıl işleyecek durumu.

Kralın geri dönüşünü kimse inkar edemez.:D
Ama göremiyoruz, neden göremiyoruz? Bitik Lufy reis öfkeli orduya kök söktürmüştü. g4 kullanmayan normal halde bir lufy şu orduya ne yapar, sen söyle.:D

Plot armor güçle yada güçsüzlükle alakalı değil bahsettiğin konuyu da ifade eden bir terim var ama aklıma gelmiyor.

Plot armor = Herkes etkisiz hale gelince bombanın patlaması.
Plot armor = Luffy mochilerin altında kalınca Kata'nın sırtını dönmesi.

Gereksiz gerilime plot armor diyoruz işte, adamlar ölmeyecek bir şekilde kurtulacak ama nasıl işi.
Eee Katakuri de kolayca bir şekilde yenilmeyecek işte işi gibi düşün. Ya da bizimkiler her gittiği yerde bir sıkıntıya düşecekler işi. Şu ana kadar hangi işleri kolay oldu?

@Daredewill

Sırası gelince olur. Gelmemiş demek ki.

Bir kriterimi söyledim diye, hepsinde aynısı geçerli olmak zorunda mı? Yazdığım şeyin anlaşılması zor bir tarafı olduğunu sanmıyorum. Daifuku'nin cininin Sanji'den güçlü olduğunu düşünüyorum. Görüşüm bu yöndedir.
Sanji bluenoya zor hasar veriyordu ama sonra kimi yendiğini gördük. Neyse herkesin düşüncesi farklıymış demekki bu konuda.

Şimdi herkes Oda’ya saydırıyor. Sanji güçsüz kaldı diye. Yarın bir gün Sanji çok güçlü birini aldığında yine Oda’ya saydıracaklar. Bir anda bu kadar p-up mı verilir diye. Zirveye çıkmak için önce dibi görmek lazım. Sanji’nin durumu da bu. Sanji adamdır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık