Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 897: Pekoms'un Kakao Adası Kaçış Planı

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    208
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Naptı ki denizde ? Carrot dönüşüm geçirince avaz avaz bağırıyordu diye hatırlıyorum.Oven'da Daifuku'da Sanji'nin 1 tık altı adamlardır.Bir yonko tayfasında monster triodan güçlü olursa bi tek komutanlar olur ki Luffy zaten sağ kol seviyesine geldi.Zoro-Sanji-Jinbei'de şu an bi tek yonko ve has komutanlarından güçsüzdür.
Ben Sanji'de bu kadar yüksek bir saldırı gücü olduğunu düşünmüyorum.

Ben Sanji'de bu kadar yüksek bir saldırı gücü olduğunu düşünmüyorum.
Resmi boyutundan dolayı tam göremiyorum da filoyu mu uçuruyor orda ? Eğer öyleyse bunlar övünülecek şeyler değil zaten.Dağı taşı yıkmak,filoyu uçurmak vs. basit işler opta.Önemli olan insana ne kadar hasar verdiği.

Katılıyorum. Zaten yere düşmesinin sebebi Pekoms'un çığlıklarını duyunca dikkatinin dağılması ve o başka yöne bakmasıydı.
Direkt adamların gücü yüzünden düşse ne farkeder? Dövüştüğü adamların hepsi yeni dünya korsanı, belli bir güçte ustalaşmış, garip meyve veya başka güçleri olan, haki bilen adamlar.

Oda, Luffy vs Big Mom korsanlarında da benzer şeyi çizmişti. Belli güçlere sahip bir kalabalık, normalde hepsinden güçlü olan bir kişiyi toplu halde, AYNI ANDA saldırarak zor durumlara düşürebiliyor.

Ama bizim forum pek anlamıyor. Bizim tayfa bile aynı anda dövüşerek BM'dan tek yiyecek güçteyken bir şekilde karşı koydular.

Sanji gitgide çöpleştiriliyor gibi bunun nedeni monster trio'nun Luffy Zoro Jinbei'ye dönüşmesi için altyapı olabilir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık