Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrıca tüm bu bölümlerde şu mantıksızlık devreye giriyor;

Luffy resmen yarım tayfayla tüm adayı birbirine kattı. 2 tane komutan gitti, bir sürü asker zaten patates oldu.

E Akainu mesela, 2 yıldır neyi bekliyor bu herif? Amiraller ve arkasında bir orduyla gitseler zaten Big Mom hariç tüm tayfayı, tüm adaları bu adamlar yok ederlermiş?

Luffy ve üç beş kişi bunu yaptığına göre, Akainu Garp Kizaru falan mı yapamayacak?

Peki niye yapmıyorlar?
Herkes tayfa kadar şanslı değil.Yaparlar ama çok kayıp verirler.Sıfırdan denizci oluşumu kurmak zorunda kalırlar.

Alt metin önemli, One Piece'in dövüş kısmı değil hikaye kurgusu iş yapıyor.

Zamanında Tayvan'da mı ne felsefe dersi olarak konulmuştu.
Biliyorum, internetten araştırmıştım hatta. Orada felsefe konusu şöyle geçiyordu; hayalleriniz için neleri feda edebilirsiniz?

One Piece karakterlerinden de örnekler veriliyordu vesaire.

Neyse işte. Bleach gibi, Naruto gibi bir seriye dönüştü One Piece ben buna üzülüyorum.

Luffy yenecekse eğer yenmeden önce bir kaç sağlam darbe de o geçirsin diye düşünüyordum. Ancak öyle olsaydı şimdi Kata'nın ağzının yüzünün dağıldığını felan görecektik. Ne var ki hiç öyle bir sahnesi olmadı.

Adam Katakuri'yi sevdirdi. Ne çizerse çizsin tatmin olmazdık. Belki de en ideal olanı çizmiştir.

Bu arada Drake ile ilgili bilmediğim bir şey mi var? Avatarlar, parantez içleri felan...

Herkes tayfa kadar şanslı değil.Yaparlar ama çok kayıp verirler.Sıfırdan denizci oluşumu kurmak zorunda kalırlar.
İşte bak ben buna takılıyorum. Şu seride herkes bedel ödüyor. Ace mesela, Akainu'ya yaptığı atarın bir bedeli olacaktı ve oldu, adam öldü.

Shanks, bir çocuğun hayatını kurtarıyor ama bedelini ödüyor bir kolunu kaybederek.

Vs vs.

Ama bizim tayfa, bedel ödemiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar, bir şey kaybetmiyorlar. Ve işte bu noktada, seri benim için bütün ilgi çekiciliği kaybediyor.

Luffy yenecekse eğer yenmeden önce bir kaç sağlam darbe de o geçirsin diye düşünüyordum. Ancak öyle olsaydı şimdi Kata'nın ağzının yüzünün dağıldığını felan görecektik. Ne var ki hiç öyle bir sahnesi olmadı.

Adam Katakuri'yi sevdirdi. Ne çizerse çizsin tatmin olmazdık. Belki de en ideal olanı çizmiştir.

Bu arada Drake ile ilgili bilmediğim bir şey mi var? Avatarlar, parantez içleri felan...
Drake Türk çıktı ya ondan öyle :D

Biliyorum, internetten araştırmıştım hatta. Orada felsefe konusu şöyle geçiyordu; hayalleriniz için neleri feda edebilirsiniz?

One Piece karakterlerinden de örnekler veriliyordu vesaire.

Neyse işte. Bleach gibi, Naruto gibi bir seriye dönüştü One Piece ben buna üzülüyorum.
Bence Bleach ve Naruto'ya biraz özense de adam akıllı vs görsek. Bu iki seride hikaye açısından aşmış seriler, sade dövüşle öne çıkılsa idi DB en iyi seri görülürdü.

İşte bak ben buna takılıyorum. Şu seride herkes bedel ödüyor. Ace mesela, Akainu'ya yaptığı atarın bir bedeli olacaktı ve oldu, adam öldü.

Shanks, bir çocuğun hayatını kurtarıyor ama bedelini ödüyor bir kolunu kaybederek.

Vs vs.

Ama bizim tayfa, bedel ödemiyor. Ne yaparlarsa yapsınlar, bir şey kaybetmiyorlar. Ve işte bu noktada, seri benim için bütün ilgi çekiciliği kaybediyor.
Azıcık plot armoru kalın, idare edecez :artiz:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık