Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy nin katayı yenmesinde hiçbir sorun yok sadece yenme biçimi beni biraz rahatsız etti okadar.

Ve biraz E.odanın sanjiyi pasif tutmasına sinir
oldum. Neyse bekleyip görelim belki bir bildiği vardır.

Luffy, saldırı yollamaya hazırlanan Kata'ya bakar fakat o sırada G4'un süresi dolar ve Luffy bayılır.
Kata bir nefes alıp önüne doğru düşer.
Luffy uyandığında, Katakuri'nin heybetli bir şekilde durduğunu görür.
Şu bilgilerin açıklığını görmek için yarını bekleyeceğim ama Kata'ya direk vurdu yenildi muhabbeti yaparsa benden kötü not alacak Oda ama berabere yönünde bir sonuç olursa tatmin olurum. Zaten Luffy'nin Kata ile kapışması için yeni bir şeyler göstermesi gerektiğini söylemiştim. Gösterdiği içinde üstüne gitmem pek gerçi. Yarını bekleyip görelim.

Haklısın amma bu adamda da tecrübe var.İlla üst düzey adamlarla karşılaştı dayak yedi ya da dövdü.Bunu gördük yaptıklarından.O kadar yeteneği kendi kendine geliştirmiş olamaz.Neyse çıksın da bi görelim.
Benim düşünceme göre BM Korsanları öyle çok fazla kişiyle karşılaşmış kişiler değiller. Kurulu düzenleri senelerdir devam ediyor çünkü. Karakterlere bakıyoruz, BM, demir balon. Hasar yemiyor. Cracker, bisküvilerin arkasına sığınmış, hasar almıyor. Katakuri meyvesi ve K. Haki'si sebebiyle uzun zamandır hasar almamış. Bunlar böyle hasar yememe üzerine çalıştıkları ve o alanda tecrübe kastıkları için Luffy gelip işlerini bozunca yenildiler işte. BM'yi yenmek namümkün tabii. Onun seviyesi başka.

Benim anlamadığım kata düşüyor öne doğru sonra ayağa kalkıp luffy yi bekleyip birdaha düşüyor :bilmem: neyse bölümü beklemek lazım.

Ya şu arcı bitir bitir artık yaa kardeşim işkence oldu resmen. sanji de sıktı artık ne şekilde olursa olsun Abaza herif. katakuri de yenildi ise en azından adam gibi yenildi erkek gibi luffy gibi kaçak göçek dövüşmedi en azından. Bence ne şekil de olursa olsun luffy bu vs yi kazanmış sayılmaz benim için adam gibi yenseydi eğer helal olsun derdim tayfa da ikinci sevdiğim adam luffy çünkü. he Ama yine de korsan korsandır sonuçta tayfa için yaptı ama luffyi arşa çıkarmaya gerek yok onu demek istiyorum bire bir de yada bir kere de alamıyor rakiplerini. ve son olarak bu vs lerde odanın saçmalamaya başladığına hepimiz hem fikiriz gibi gözüküyor.

Bölüm çıkmadan gaza gelmeyin.

Haftalardır bu dövüş berabere bitecek, Katakuri Luffy'nin gitmesine izin verecek diyordum.

Yarın bölüm çıkınca görürsünüz.

Luffy bildiğin komidinin üzerine çıkarken para bırakır gibi şapkayı ağzına koymuş .

Karakuri resmen harcandı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık