Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adanın basılması için şartlar çok müsait aslında. Kata ve Cracker iptal. Herkes bir yerlere dağılmış durumda ve kaos var. Bigmom bambaşka işlerin peşinde. İster istemez insan beklentiye giriyor haliyle.

Şapkayı koymasını bir tek ben mi yanlış buldum? Kata zaten kendi eliyle açmıştı ağzını. Adam karakter gelişimi yaşadı diye konuştuk o kadar. Yılan kız kardeşlerin köle mührünü kapatması gibi değil bu.
Güzel dedin harbiden. Belki de kapatma meselesi o değildir.

Adanın basılması için şartlar çok müsait aslında. Kata ve Cracker iptal. Herkes bir yerlere dağılmış durumda ve kaos var. Bigmom bambaşka işlerin peşinde. İster istemez insan beklentiye giriyor haliyle.
Katılıyorum.Şimdi değilse BM ne zaman düşücek.Mugi team adadan kaçsa bile arkadan ya BB yada marine basar burayı eminim.

Pudding reislik yaptı gibi. Pudding kendisini kötü bir kız olarak görüyor ve birlikte olamayacaklarını anlıyor sonra sanjinin kendisiyle olan anıları siliyor galiba.

@twei
Benim merak ettiğim sadece aşçı olan adam neden haki öğrenmiş.

Bu arada ufaktan bir umut ışığı gördüm son sıpoylırda.

Teach BM'nin içinden geçicek.
Bakalım artık. Arc başından beri beklentim bu yönde. Özellikle Pudding'in pone okuyabilme yeteneğinin açıklandığı bölümden itibaren diyeyim. Bu kitabeleri okuyamayan kişi nasıl KK yarışına dahil olacak ki? Teach ama şimdi ama sonra bu kızı alacaktır diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık