Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sanji fanları şunu kabullenin artık Sanji dövüşçü değil aşçı normal aşçıdan tek farkı dövüşebilmesi asla bir Zoro yada Jimbei değil.
Bu dediğine manga karşı çıkıyor malesef. 2 sene içinde haki öğrenmeseydi ve bu arc gözlem haki ve hız şovu yapmasaydı sana katılabilirdim. Ayrıca mangaka bunlara ad vermiş monster trio diye. Eğer şimdi monster trio değişti derse eyvallah sanji fanı olarak katılırım sana.

Bu dediğine manga karşı çıkıyor malesef. 2 sene içinde haki öğrenmeseydi ve bu arc gözlem haki ve hız şovu yapmasaydı sana katılabilirdim. Ayrıca mangaka bunlara ad vermiş monster trio diye. Eğer şimdi monster trio değişti derse eyvallah sanji fanı olarak katılırım sana.
Sanji üzerinden ilerleyen bir arkta şu ana dek neler yaptığını tekrar dile getirmeme gerek yok. Ben çok daha önce söylemiştim bu aşçıdan öteye gidemeyecek olma muhabbetini aslında. Jinbei'nin gelmesiyle birlikte taşlar yerine biraz daha oturmuş oluyor benim gözümde aslında. 900. bölümde bitecek galiba ark, şu dört hafta içinde bir şey olursa belki fikrim değişir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık