Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 896 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pabucumun yonkou tayfası, gelen geçen rezil ediyor. Oda bir de Grande Lineda bize bu korsanları hypeladı o kadar. Bunlardan cacık yapılmaz, uzun hormonlu salatadan iyi cacık olmaz.

Sanji akıllı adam. Direkt ayna dünyasına dalmıyor. İçerdeki durumu bilmiyor, bodoslama iş yapmıyor. Ayrıca dışarıyı da gözetliyor ki olası bir tehlikede alternatifleri olsun. Adam aklını konuştuyor Rıza baba. Ama gel gör ki yaranamıyor. :(

Sanji üzerinden ilerleyen bir arkta şu ana dek neler yaptığını tekrar dile getirmeme gerek yok. Ben çok daha önce söylemiştim bu aşçıdan öteye gidemeyecek olma muhabbetini aslında. Jinbei'nin gelmesiyle birlikte taşlar yerine biraz daha oturmuş oluyor benim gözümde aslında. 900. bölümde bitecek galiba ark, şu dört hafta içinde bir şey olursa belki fikrim değişir.
Ne diyeyim ki sanji şunu şunu yaptı da diyemiyorum çünkü eldeki veri sınırlı :( hani bütün tayfa üyesine bakıyorum yeni dünyaya geldikten sonra kimse parlayamadı brook hariç. Luffy dofiye karşı dövüşürken zoro bile taş yığınına karşı dövüşmek zorunda kaldı. Yani luffy parlasın da diğerleri napıyorsa yapsın modunda gidiyor seri. Sanjiyi savunamıyorum idda kaybettim gömmek zorundayım sapık aşçıyı :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık