Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Önce bir modu ve ne işe yaradığını görelim de sonra Oda'ya laga luga etmeye başlarız. :/
Biz baştan lafımızı ederiz , bizde böyle sonra baktık ters köşe oluyoruz sessizce köşemize çekilir diğer bölümü bekler ordan yardırırız . Oda’ı elimizden kimse alamaz.

Gelecek bölümün son sayfasını tahmin edebiliyorum. Sanji kakao adasında arkasında germa ve sanji diyecek ki “hadi kaptanım gelmeden şurayı bi temizleyelim” sonra bir hafta ara verilecek :(

Daha önce kullanmadı çünkü geleceği görmeyi öğrenmek istiyordu. Aynı mantıkla ayna dünyasına döndü çünkü geleceği görmeyi öğrenmek istiyordu. Luffynin bu dovuşteki tek amacı güçlenmek.

O zaman yeni türettiği bi teknik yani bu, anlık gelişen bir olay. Ya da bu tekniği tasarladı önceden ama en etkili hali k.hakisinin güçlendiği zaman olacağından bekledi. Gelecekte görünce işe yaradığını moda girdi. Muhakkak kenboșuyla alakalıdır da, amaaan neyse işte.
Form hakkında bi FB gelince anlaşılır.

Soruldu mu bilmiyorum:
Bege tarafı, Pastayı Likör adasına bırakıp kaçmayı düşünüyorlardı. Sonra Börek adasına yöneldiler. Oraya bırakıp kaçacaklar. BM'ye suikast planları hala devam etmiyor muydu. Niye kaçmayı düşünüyorlar.

Bir saat içinde her şey olup bitecek. Tabii artık hızlı geçmez. Geçmesin de zaten. Hikayenin en zevkli yerine geldik. Çok güzel hareketler göreceğiz diye düşünüyorum. Salt Luffy vs Kata'yı da kastetmiyorum. Bütün savaşlar zevkli olur. Rakipler sağlam çünkü.

Benim merak ettiğim kata baya üstün bir şekilde saatlerdir luffy'i dövüyor pek hasar aldığını göstermedi ama son sayfalarda sanki o da darbe almış gibi ve nasıl bu kadar hırpalandı anlamış değilim luffy'de arada baya geçirdi sanırım ben mi fark etmedim ama haftalardır tek taraflı kata dövüyormuş gibi izliyorum :D :D

Kata luffy'e cidden saygı duymaya başlamış hemen bittin mi diye bağırması ve yerden kalkmasını beklemesinden tut geçen hafta kendini mızraklaması ve kendi kardeşlerine hh uygulaması felan.

BM cidden yemek yemeyince bitiyor şu haline bak 500 kilodan 50 kiloya kadar inceldi kadın açlıktan bir günde :D Her yonkounun bir zayıflığı var ordan yürüyecekler mevzuya hep. BM'nin açlığı, Kaido'nun değişken psikolojisi, Shanks'in Kolu gibi ama BB'nin bir türlü aklıma gelmedi :D

Benim merak ettiğim kata baya üstün bir şekilde saatlerdir luffy'i dövüyor pek hasar aldığını göstermedi ama son sayfalarda sanki o da darbe almış gibi ve nasıl bu kadar hırpalandı anlamış değilim luffy'de arada baya geçirdi sanırım ben mi fark etmedim ama haftalardır tek taraflı kata dövüyormuş gibi izliyorum :D :D
Beklki vurmaktan yorulmuştur adam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık