Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Snakeman Luffy'nin K.Hakisine bağlı bir form olabilir. Aksi halde çoktan kullanırdı diye düşünüyorum.
O zaman yeni türettiği bi teknik yani bu, anlık gelişen bir olay. Ya da bu tekniği tasarladı önceden ama en etkili hali k.hakisinin güçlendiği zaman olacağından bekledi. Gelecekte görünce işe yaradığını moda girdi. Muhakkak kenboșuyla alakalıdır da, amaaan neyse işte.

La bu Luffy elektrik tabanlı saldırılar yapmaya başlarsa işin cılkı çıkar herhalde. Oldu o zaman Avatar olsun anasını satayım her elementi kullansın. Ateş bazlı saldırısı var elektrik de gelsin daha sonra hava ve su bazlı da olsun Avatar Aang vs Luffy konusunu yeniden hortlatalım.
Luffy'ye laf yok gerekirse gözünden ışın da atar
Luffy bu dövüşü kazanmayacak. Bu dövüş ya berabere biter ya da yarıda kesilir.
Hayırlısı göreceğiz
kata Luffye sürekli vuruyorsa mızrağından kaçamamasına neden şaşırıyor acaba? Hmm...
Sasırmadı ki
Sonrasındaki o hallerine sasırıyor
ON NUMARA BEŞ YILDIZ. ELEŞTİRİ YAPIN YAPINDA KARAKTERLERİ GÖMMEYİN BARİ ARKADAŞ. BAHSETTİĞİNİZ KİŞİ LUFF HA BORU DEĞİL :D Yaşam arzusunun ne kadar yüksek olduğunu bilmeniz lazım. AMA KATA KİNG DİR KİNG KALACAK, KİMSENİNDE BU SAHNELERİ UNUTACAGINI SANMIYORUM. O YÜZDEN RAHAT OLUN HAFTALARI BEKLEYİN TADINI ÇIKARIN. ..
Adamsın
O zaman yeni türettiği bi teknik yani bu, anlık gelişen bir olay. Ya da bu tekniği tasarladı önceden ama en etkili hali k.hakisinin güçlendiği zaman olacağından bekledi. Gelecekte görünce işe yaradığını moda girdi. Muhakkak kenboșuyla alakalıdır da, amaaan neyse işte.
Çünkü Oda saklamak istedi bu dövüşe

Ya daha Bu Luffy G5 ve uyanış da yapacak hikaye uygun olduğunda bir mantık aramamak lazım

@Shakky
Adada bulmuştur. Bu modu daha güçlü değildir zaten, sadece farklı şartlar için bulmuş olduğu bir mod çıkacaktır. Mesela Dof'a karşı yılan adam gereksiz olurdu diyeyim.

Hayırlısı göreceğiz

Sasırmadı ki

Adamsın

Ya daha Bu Luffy G5 ve uyanış da yapacak hikaye uygun olduğunda bir mantık aramamak lazım
Sonraki hallerine mi şaşırıyor? Sende bir gariplik olduğunu biliyordum diyor, neyden bahsediyorsun?

Hayırlısı göreceğiz

Sasırmadı ki

Adamsın

Yapamaz. Ray daha kenboșu için iki yıl yetmez diyor, nereye uyanış açıyor. Bir eğitim veya kurguda hikaye görmezsek açamaz. Ben zaten dövüş başlamadan evvel g4 yeni teknik ve kenboșu gelişiminin olacağını diyordum. En fazla bu kadar olacaktı ama. Kenboșunun niye şu an geliştiği ortada, lakin teknik sırıtıyor işte. O kadar da random ilerlemiyor seri, bi mantık çerçevesinde oturtmaya çalışıyor Oda. O mantığa girince bir kez tam anlamıyla oturtsun istiyor insan.

@Shakky
Adada bulmuştur. Bu modu daha güçlü değildir zaten, sadece farklı şartlar için bulmuş olduğu bir mod çıkacaktır. Mesela Dof'a karşı yılan adam gereksiz olurdu diyeyim.
Böyle bir mod yapalım, eğer kenboșusu güçlü, hareketlerini önceden sezen bi adam çıkarsa o zamana sen de gelistirdigin hakiyle bunu kullanırsın gibisinden düşünerek mevzuyu kapatıyorum. Teknikte hız ve esneklikle ani refleksler, hareketlerle zorlayacak gibi. Kenboșu en iyi bu şekilde kombine olur.

İstese sadece bound mani yeterli çizer Mangaka. Okuyucuya sürekli yeni bir şeyler gösterme isteği bence. Şu bölümün sonunda illa ki heyecanlanan olmuştur sırf yeni bir mod göreceğiz diye. Ki bu seriyi okuyanların çoğu bizim gibi olayların incesine girmediği için zevk alıyorlar, heyecanlanıyorlar. Okuyucuyu sürekli şaşırtmak bir merakta bırakmak istemesinden dolayı yapıyor bence.

Şayet ben heyecanlandim yeni modu acayip merak ediyom.:D

Sonraki hallerine mi şaşırıyor? Sende bir gariplik olduğunu biliyordum diyor, neyden bahsediyorsun?
Kata saldırıyor Luffy saldırıdan kaçacakken kızın şeyini yiyip saldırıyı alıyor, sonrasında da o yediği iğnenin etkisiyle dengesizleşiyor Kata da buna şaşırıyor. Gariplik olduğunu biliyor çünkü Luffy'nin ayarı bozuluyor.
Yapamaz. Ray daha kenboșu için iki yıl yetmez diyor, nereye uyanış açıyor. Bir eğitim veya kurguda hikaye görmezsek açamaz. Ben zaten dövüş başlamadan evvel g4 yeni teknik ve kenboșu gelişiminin olacağını diyordum. En fazla bu kadar olacaktı ama. Kenboșunun niye şu an geliştiği ortada, lakin teknik sırıtıyor işte. O kadar da random ilerlemiyor seri, bi mantık çerçevesinde oturtmaya çalışıyor Oda. O mantığa girince bir kez tam anlamıyla oturtsun istiyor insan.

Böyle bir mod yapalım, eğer kenboșusu güçlü, hareketlerini önceden sezen bi adam çıkarsa o zamana sen de gelistirdigin hakiyle bunu kullanırsın gibisinden düşünerek mevzuyu kapatıyorum. Teknikte hız ve esneklikle ani refleksler, hareketlerle zorlayacak gibi. Kenboșu en iyi bu şekilde kombine olur.
G4'ü kaç bölüm sakladı gösterebilecekken. Mantıklı bir sebebi var mıydı? :D Hikaye çizemeyecekti ve gizem unsuru kaybolacaktı tek sebebi bu.

Şimdi de yeni teknik çıkarıyor işte.

Geleceği görmeyi ilk kez görüyoruz biz. Rayleigh Luffy'ye anlatmış bi de. Meyve uyandırmayı ilk defa Dof'ta gördük. Yarın meyveyi uyandırırsa gene bi FB çakar RAyleigh şöyle der, Luffy meyveni de güçlendirmen lazım meyvene hakinle hükmet vs vs, sonra da bizimki uyandırır. G5'i de Kaido'ya saklamıştır zaten.

Zaten her şeyin eğitimini almış. Geriye kendini geliştirmesi kalmış. Bi de Oda o kadar dövüş işlerinde iyi birisi değil.

Kraker'e zorlanan adam Kata'yı devirecek 1 gün sonra. İstese Kraker'i de bir şekilde aldırırdı. Ne çizerse o işte. Adam için önemli olan hikaye dövüşe mövüşe o kadar mantık yüklemiyor. Gerekirse tekniği de saklar, güç artışı da yapar, güç düşüşü de yapar. Önemli olan hikaye yürüsün.

@Monkey D. Luffy
O bir anlık dikkatsizlik bu maçtaki belirleyici faktör olacak! Dikkatini neden kaybettin?!

O diye bahsettiği saldırı karnını delmesi. O yüzden gidip kendi karnını da yarıyor. Bu sitedeki ajendacılık sevgisi bir gün kanser edecek beni.

Nightmare Luffy olsaydı acaba Kata karşısında burada şuan ki Luffy'den daha fazla hasar verebilirmiydi diye düşünmeden edemiyorum...

Nightmare Luffy olsaydı acaba Kata karşısında burada şuan ki Luffy'den daha fazla hasar verebilirmiydi diye düşünmeden edemiyorum...
Nightmare Luffy saf güçtü, zira haki vs bilmiyordu.

Gerçi şöyle bir şey var, o kadar ruhun içinde muhakkak hakiden haberdar birileri de vardı belki de. Luffy o an fark etmiyordu ama belki de haki kullanıyordu ister istemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık