Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son sayfalarda önce Luffy geleceği görüp katanın lafını tamamlıyor, ardından luffy "IF" diye başlıyor, kata sana cevabımı çoktan verdim diyor ve luffy g4e giriyor. Birbirlerinin hislerinden ne diyeceklerini gördükleri için aslında hiç konuşmadan konuşuyorlar, biz de okuyucu olarak ne konuştuğunu E. ODA göstermezse ekstradan asla bilemeyeceğiz

Arkadaş Zoro daz bones dövüşünde daz bones zoronun kesilmedik yerini bırakmadı. Zoro dünyanın darbesini yedi. Sonra kalktı, tek kılıç darbesiyle herifi yere serdi. Kaku vs sinde de aynisi oldu. Benzer durum luffy e olunca, herkes bı acayiplesiyor nedense.
Zoro vs Daz Bones bu duruma benzemiyor. Zoro orada çeliği kesemiyordu. Bu yüzden hasar veremiyordu. Kesebildiği anda tek attı. Burada bir çelişki yok. Luffy'nin de tek sorunu Kata'ya vuramaması olsaydı burada da bir sıkıntı yoktu. Ancak sorun bu değil ki, adam her anlamda üstün başladı dövüşe. Silahlanma, gözlem vs...

Son sayfalarda önce Luffy geleceği görüp katanın lafını tamamlıyor, ardından luffy "IF" diye başlıyor, kata sana cevabımı çoktan verdim diyor ve luffy g4e giriyor. Birbirlerinin hislerinden ne diyeceklerini gördükleri için aslında hiç konuşmadan konuşuyorlar, biz de okuyucu olarak ne konuştuğunu E. ODA göstermezse ekstradan asla bilemeyeceğiz
Bi' 10 dakika falan ne konuştuklarını çözmeye çalışmışımdır. O, if'in devamını merak ediyorum cidden.

Kata'nın bir ufak versiyonuyla karşılamış zamanında o zaman. Enel baya sağlam adammış bir kere daha gördük bunu.

Enel ve Rahipleri geleceği göremiyordu. Kenbunshoku Haki kişiye hedeflenmiş saldırıları algılar. Katakuri'nin geleceği görmesi bundan çok farklı seviyede. Enel geleceği görebiliyor olsaydı eğer, Luffy'nin gemiden sektirdiği Gatling Gun'ı da görebilirdi. Luffy benzer bir saldırıyı Katakuri'ye karşı kullanırsa, Katakuri bu saldırılardan da sıyrılabilir. Çünkü geleceği görüyor.
Snacki göreceğimizi düşünmüyordum. Brule ''ormanda bir yerde yatıyordur'' falan derken ölü yada yarı ölü bendeninden bahsediyor sanmıştım açıkçası.
Brulee'nin sözlerinden anladığımız kadarıyla, ormanda bir yerlerde yatan Urouge. Snack değil.
Pekoms. Onlara ne olduğunu dövüşün gidişatından daha çok merak ediyorum. Pekoms ölmemiştir umarım.
Pekoms Güneş Korsanları tarafından kurtarılmıştı.
Buradan itibaren..

Rayleighinde ağzından k.haki niçin önemini gücünü duyduk,bakın luffynin g4 ile aşamadığı k.haki li kata nerde,g4 ile uçurduğu Dof nerde,tekrar söylüyorum Dof karaya ulaşamaz bile daha luffye ulaşamıyordu adam,luffy dayanalıklığı arttırmış bunda alışılmayacak birşey yok bence,seri başından beri dayak yiyor herif,hiç bu kadar dayak yiyeni görmedik,iradede giriyor işin içine yıkılmak bilmiyor,iradede fazlasıyla gözümüze sokuldu bu zamana kadar,ters olan şey ne anlamadım,katanın gömülcek yanı Yok bence,gömenlerde, luffyi sevmediği halde savunanlarda doflamingo fanları zaten

@Master of Puppets Luffy, birazcık görüp Are you finished already cümlesine cevap olarak tam arasında bir şey söylüyor. Katakuri, endure it and stand back up derken, Luffy'nin this is the end cümlesine cevap veriyor ve ona hali hazırda cevap verdiğini de Luffy daha konuşmaya başlamadan önce "Ive already answered you" diyerek söylüyor. With this if you'nun cevabı da yeah heralde. Ama Luffy içinden söylerken Katakuri cevaplamış oluyor, o yüzden sözlerine devam etmek yerine g4'e geçiyor.

Benim yorumlamam bu kadar. :(

@Master of Puppets Luffy, birazcık görüp Are you finished already cümlesine cevap olarak tam arasında bir şey söylüyor. Katakuri, endure it and stand back up derken, Luffy'nin this is the end cümlesine cevap veriyor ve ona hali hazırda cevap verdiğini de Luffy daha konuşmaya başlamadan önce "Ive already answered you" diyerek söylüyor. With this if you'nun cevabı da yeah heralde. Ama Luffy içinden söylerken Katakuri cevaplamış oluyor, o yüzden sözlerine devam etmek yerine g4'e geçiyor.

Benim yorumlamam bu kadar. :(
Aynen, ben de buna yakın bir yorum çıkardım. Adam resmen şov yapmış bu bölüm :( Bi sürü detay çıkıyor baktıkça

Aynen, ben de buna yakın bir yorum çıkardım. Adam resmen şov yapmış bu bölüm :( Bi sürü detay çıkıyor baktıkça
Böyle şeylerin üstesinden gelmek pek kolay bir şey değil he. Tüm bunları yaparken Rayleigh'in Luffy'e sopayla vururken haki kullanması, hayvanların Luffy'e yemek getirmesi, Luffy'nin reddetmesi, hayvanların üstündeki sargılar, Pez'in haritaya bakması vs. sayılabilecek birçok detayı da işlemesi muazzam ya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık