Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 894: 00.05

Bölümü Nasıl Buldunuz?

• Kullanılan toplam oy
    277
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölümdü. Luffy ölümsüzlük yazmış bildiğin. Hayır hasar almasa neyse ama baya da hasar alıyor. Önceden lastikti bilmem neydi hasar almıyordu. Şimdi dayaktan sağı solu yamuldu. İyice dayak arsızı olmuş oğlan. Bu kadar tek taraflı olmasaydı keşke dövüş. Umarım yeni moduyla bu sefer de Luffy tek taraflı dövmez Kata'yı. Yeni moduyla dengeli dövüşmeleri dileğiyle.

Smoothie havadan nem kapıyor olabilir :) Bu sayede vücudu büyüyordur belki. Çok uzaktan güçlü bir slash atması kılıç ustalığının iyi olduğunu gösteriyor. Zoro burda olup kapışsaydı keşke onunla. Smoothie zalim bir kişiliğe sahip gibi bu nedenle tayfanın karşına daha önce çıkmadı diye düşünüyorum. Yakaladığını öldürürdü.

Snack'in ödülünün Perospero'dan düşük olması ona göre çok genç olmasından kaynaklanabilir. Ayrıca Peros tatlı komutanı gücünde olup da komutan olmamış olabilir. Pedro'yu anında tepelemişti mesela. Peros daha çok Ana'nın yanında danışman gibi takılıyordur. Geçen bölümlerin birinde Smoothie'ye de emir vermişti gibi hatırlıyorum.

Oruç reise helal olsun adam 600 milyonluk adamı yenmiş. Ödülü artırıldı ise açık ara farkla en yüksek ödüle sahip novaydı demek ki. Ayrıca Snack'in ödülünün çok yüksek çıkmamasına sevindim. Ödüller komutanlara gelince birden uçmamış demek ki hala kademeli artıyor. Kaido'nun muhtemelen üçüncü adamı olacak Jack'in 1 milyar ödülünün olması onun yıkımcılarının daha da güçlü olacağını düşündürüyor. Eğer Luffy burada Kata ile berabere kalırsa orada Cracker niyetine önce King ile vs atıp seviye atlar tekrar. Sonra amiral seviyesi olarak Kaido'nun karşısına çıkar. Ya da Kata'yı yense bile King, Kata'nın aksine b.haki uzmanıdır Luffy bir dayak seansı da ondan alıp b.hakisini geliştirir.

900. bölüm civarı arc bitecek muhtemelen. Bundan sonra 10-15 bölüm üst üste iyi bölümler gelecek diye düşünüyorum. Son olarak kapak hikayesi Reverie'nin bir arc olarak değil de Wano boyunca Leo üzerinden kapak hikayesi olarak işlenme ihtimalini düşündürttü, umarım böyle bir şey olmaz.

Kata bildiğin eğitim yapıyor, nerde la bu ciddiyet. Lufy düşüyor, kalkmasını bekliyor, saçma sapan artistlikler. Öldürmemeye yemin etmiş sanki.

Bölüm gibi bölüm her şey var kanj var güç var fb gibi fb var, Former Gomtanlar var. Herkes çok yavaş falan diye isyan ediyordu bildiğin bana çok hızlı hızlı geçti gibi geldi bölümü dahah da uzatabilirdi şu bölümü her türlü. Gerçekten muazzam bölüm olmuş. Snakeman dünde dediğim gibi culverin tarzı atakların daha efektif yapıldığı bir form. K.hakisini daha da güçlendiren Luffy bence tankman gibi şuan buldu bunu da. Dövüş içinde geliştirdi düşündü bu tekniği. Yanlız Katakuriye Culverin tarzı saldırı denese Dof kadar güçsüz olmadığı ve muazzam k.hakisiyle sıyrılırdı. Şuan Culverini daha etkin ve verimli kullanıp Katakuriyi alt edeceği Snakeman formuna bürünecek diye tahmin ediyorum. Bakalım çok heycanlandım. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık