Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spoiler ile alakalı şu konu altında doğru dürüst yorum göremedim VS ler havada uçuşmuş bir arada Magellanı da katacaklar dedim işin içine arkadaşlar. Spoiler da olmayan kişileri spoiler yorum bölümünde hala ve hala neden konuşursunuz anlam veremiyorum.
Site sağolsun her vs içi her karakter için konu açmış zaten gidin oraya arkadaşlar yada genel tartışma bölümüne gidin.
29 sayfanın yarısından çoğu boş resmen.
İçim şişti valla bakayım millet spoiler hakkında ne yazmış diye okurken. Önceleri keyif alırdım şimdilerde içim şişiyor artık bu başlık altında.

5 tane amiral vardı o savaşta. Karşıda bir Marco bir Wb hemde deplasmandalar yani bir zahmet.
Haklısın ancak Sengoku olaylara karışmadı. Garp tek bir olayda yer aldı onda da havaya zıplayıp Marco'ya yumruğu oturttu, Marco neye uğradığını şaşırdı.

Bunun dışında Kizaru bizim oğlanla daha çok uğraştı ve Marco'yla.

Aokiji WB ile birebir atmaya kalktı ama vazgeçti diyelim.

Bir tek Akainu aktif olarak WB ile dövüştü.

WByi eriten lav, Jozuyu çolak eden buz, g4e kafa tutan bisküviler, apartman büyüklüğünde yumruklar oluşturan meyveler, bütün adaya kafes ittiren sicimler falan derken aynı fikirde değilim.
Özellikle Amiral meyveleri çok başka düzeydeler. :(
Sende aynı olguya takılıyon Mf'de haki mevzusu nasıl bişey olduğu bile belli degildi. Wb'nin Koka yapabilidigini düşün o yumruk etkisi zaten gidecek hadi hastaydı kullanmıyodu derdik en fazla.Bisküvilere haki basıyodu zaten Luffy bisküvileri geçemeyince ne diyor daha önce bu seviye B.haki görmedim olay yine haki. 885 sayıya bakarsan Luffy'nin hakisi bittiginde G3 devasa yumruk şeker duvarını dahi kıramadı haki'siz.Sicim ipleride haki basılmış kılıçları kesemiyo zaten en fazla ittiriyo hatta Luffy bu ipleri koparıyo bile g4'de geçerken.

Zaten büyük ihtimal onu da başarabilen karakterler artık zirvede olabiliyor. Eee o da savaşa kafa atmakla oluyor herhalde. Dof'un belki de en büyük yanlışı bunu yapabilecek kadar iradeli olmamasıdır.
Haki irade demek. İradeleri o kadar yüksek değilmiş demek ki. Haoshoku'nun gerçek gücünü anca Yonko savaşlarında görebileceğiz. Kaido, Teach vs.
Dediklerim, eğer H.haki'nin farklı bir kullanım versiyonu varsa geçerli olur. Farklı bir kullanımı olmayıp karşısındaki kişinin iradesini ezmekle alakalı bir durum olursa siz haklısınız demek olur bu.

Akainu'nun, WB'nin kafasını götüren veya Ace'in içinden geçen saldırıları yarın öbür gün o kadar etkili olmayacak. Gene Oda sıvadı diyeceğiz. MF'de olan MF'de kalsın. Bir de bundan sonra sürekli meyve uyanışı göreceğiz. MF'de bir tane bile görmememiz çok sinir bozucu. WB çok iyi kullandığını belli ediyordu meyvesini, ondan çok daha iyi kullanımlar görmemiz gerekirdi.

Efsane bölüm geliyor.Son zamanların en çok beklenen savaşı oldu.Sonucu kazanana bağlı olarak ilerleyen bölümlere ve bu arkın sonuna şekil verecek.Ve kaido karşısında marcolar gelince luffy en azından sağ kol seviyesinde olduğunu kabullendirmiş bir şekilde ittifak kurulur.

Evet yavaş yavaş her şey kıvamına geliyor Zoroda h.haki çıkar denmeye de başlamış artık güzel oldu bu ben başından emindim zaten de. Bölüme gelince kata tabi ki de adamdır da bu nasıl bir torpildir ya zaten başta bu dövüş bire bir gitmiyormuydu onu anlmadım. o zaman neden luffy adam gbi yenilmedi de kaçıp durdu. adamlıkta da geçti kata luffyi helal olsun dövüş böyle yapılır işte öyle yok ben kaçıyım yok dolaşıp bir şeyler düşüneyim ile olmuyor eğer kata böyle bir şey yapmasaydı ki mantığa aykırı yapması adam düşman ana ana diyip duruyodu luffyi direk yok etmesi lazımdı ama ana karakter işte napıcaksın not: katayı böyle görünce aklıma buggynin adamı sürekli yaralı yerine saldırınca istediğin bu mu diyip kendi yaralı yerini kesen zoro geldi aklıma

Katakuri, Lucci ile beraber serideki gelmiş geçmiş en iyi boss dur. Kral haki bekliyordum zaten o konuya şaşırmadım. Ama kendini yaralayıp erkek erkeğe dövüşelim filan demesini beklemezdim.

Sende aynı olguya takılıyon Mf'de haki mevzusu nasıl bişey olduğu bile belli degildi. Wb'nin Koka yapabilidigini düşün o yumruk etkisi zaten gidecek hadi hastaydı kullanmıyodu derdik en fazla.Bisküvilere haki basıyodu zaten Luffy bisküvileri geçemeyince ne diyor daha önce bu seviye B.haki görmedim olay yine haki. 885 sayıya bakarsan Luffy'nin hakisi bittiginde G3 devasa yumruk şeker duvarını dahi kıramadı haki'siz.Sicim ipleride haki basılmış kılıçları kesemiyo zaten en fazla ittiriyo hatta Luffy bu ipleri koparıyo bile g4'de geçerken.
Örnek verdiğin g4, şeker duvarı falan hep meyve yalnız. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık