Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 893 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ey Oda, şimdi çıkardığın h. hakiler, yarın seni tırmalar. İlerde bu h.hakinin gerçek gücünü gördüğümüzde Oda'yı eleştireceğimiz çok açık net. Maadem böyle bir gücü vardı da Doff, Kata vs neden kullanmadı diyeceğiz gibime geliyor.

Ey Oda, şimdi çıkardığın h. hakiler, yarın seni tırmalar. İlerde bu h.hakinin gerçek gücünü gördüğümüzde Oda'yı eleştireceğimiz çok açık net. Maadem böyle bir gücü vardı da Doff, Kata vs neden kullanmadı diyeceğiz gibime geliyor.
Her kenboshu hakisi olan Kata gibi mi kullanıyor bunu? Her b.hakisi olan aynı seviyede mi? :D Her h.haki seviyesi olanın bunu en yüksek seviyede kullanabilmesini beklemek zaten saçma.:D

Ben derim. :(
Meyve bozuyor yoksa özellikle ilk 3 azmandan birinin meyvesi Katakuride olsa kesin amiral.
Olayı bozan o ilk 3 Amirallerde öyle meyveler varki ilk izlediğimizde bunlara karşı nasıl duracaklar diyosun.Fakat seri ilerledikce Haki mevzusu cok gelişti ve derinleşiti artık element temelli yumrukmu yedin koka ile karşılıyosun.Olay 1'e 1 vs'lerde meyveden daha çok hakisi güçlü olan kazanıyo.

Diğer Hakiler de bir sürü kişide var ama herkesteki Haki miktarı aynı değil. Örnek Tashigi'de Busoshoku var, Big Mom'da da var. Birinden damla diğerinde deniz. Yani Roger'daki Haoshoku ile Doflamingo'daki aynı seviye denilemez ikisinde de var diye.

Her kenboshu hakisi olan Kata gibi mi kullanıyor bunu? Her b.hakisi olan aynı seviyede mi? :D Her h.haki seviyesi olanın bunu en yüksek seviyede kullanabilmesini beklemek zaten saçma.:D
Zaten Luffy, Shanks gibi adamlar bunun en son levelini kullanacak, ona sözümüz yok. Ama diğer karakterlerin de en azından h.haki'de (nasıl bir gücü olacak bilmiyorum) biraz dahi olsa bir şeyler yapmasını beklerim. Meyve uyanışı bilen bu karakterlerin, h.haki hakkında bilgilerinin olmaması çok anlamsız gelir bana.

Zaten Luffy, Shanks gibi adamlar bunun en son levelini kullanacak, ona sözümüz yok. Ama diğer karakterlerin de en azından h.haki'de (nasıl bir gücü olacak bilmiyorum) biraz dahi olsa bir şeyler yapmasını beklerim. Meyve uyanışı bilen bu karakterlerin, h.haki hakkında bilgilerinin olmaması çok anlamsız gelir bana.
Zaten büyük ihtimal onu da başarabilen karakterler artık zirvede olabiliyor. Eee o da savaşa kafa atmakla oluyor herhalde. Dof'un belki de en büyük yanlışı bunu yapabilecek kadar iradeli olmamasıdır.

Olayı bozan o ilk 3 Amirallerde öyle meyveler varki ilk izlediğimizde bunlara karşı nasıl duracaklar diyosun.Fakat seri ilerledikce Haki mevzusu cok gelişti ve derinleşiti artık element temelli yumrukmu yedin koka ile karşılıyosun.Olay 1'e 1 vs'lerde meyveden daha çok hakisi güçlü olan kazanıyo.
WByi eriten lav, Jozuyu çolak eden buz, g4e kafa tutan bisküviler, apartman büyüklüğünde yumruklar oluşturan meyveler, bütün adaya kafes ittiren sicimler falan derken aynı fikirde değilim.
Özellikle Amiral meyveleri çok başka düzeydeler. :(

Diğer Hakiler de bir sürü kişide var ama herkesteki Haki miktarı aynı değil. Örnek Tashigi'de Busoshoku var, Big Mom'da da var. Birinden damla diğerinde deniz. Yani Roger'daki Haoshoku ile Doflamingo'daki aynı seviye denilemez ikisinde de var diye.
Şimdi k.hakiyi ele alalım.Bir karakter 0.5 saniye sonrasını görsün, diğeri de 5 saniye sonrasını. Ama sonuçta ikisi de k.hakinin gücünü kullanmış olur. Ama h.hakide seri sonunda şöyle denirse mantıksız olur: ''H.haki şöyle şöyle amaca hizmet ediyor'' falan gibi.

Bir de şöyle bir durum var: B.haki, ve k. hakiyi çoğunluk kullanabiliyor. O yüzden karakterler arasında uçrumlar arası normal. Ama h.haki'yi kullanan kişi sayısı zaten çok az. Sen kalkıp bu az kişi arasındakilerden de seçme yaparsan bu çok saçma olur. Doff, Kata h.hakinin %100 ünü kullansın demiyorum, bari adamlar %20 sini kullansın ama yeter ki bu h.hakinin ne gücü varsa bunu kullanabilsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık