Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bak Kata 200 tane vurdu bitiremedi Luffy 2 vuruşta bitirir şimdi :D
Ya zaten Luffy bu herif savunmadayken (hard mochi mi ne ise) g4 ymruğu çaktımı kan alıyor. Hani şu k.haki olayını çözdüğü vakit g4le yamultur Katakuriyi. Katakuri şuan 2y öncesi Smoker gibi. Vurulabildiği zaman yenilecek bir karakter bence. Ama tabikide tek atar kolay yenilir falan demiyorum herşeyi açıklamak zorunda olmak beni bitiriyor neyse. :(

Mızrağı yemediği kesin, yese duramazdı. Geleceği görmüştür, geleceği...:artiz:

Mızrağı yiyipte, birde geleceği görüp kata'yı yenerse yuh yani. Yaralı halde, sapasağlam sağ kolu alacak hemi...

Di mi? Sonuçta Kılıç Kralı olacak adam olsa daha kabul edilebilir olurdu.
ben kılıç kralı adamın hiç bir rakibini 3. 4. kezde yendiği görmedim cıvıtmış şekilde de görmedim karı kız peşin de de görmedim öyle saçma durumların içine düşmediği için öyle şeyler düşünemiyoruz onun için ama yinede sen bilirsin.

ben kılıç kralı adamın hiç bir rakibini 3. 4. kezde yendiği görmedim cıvıtmış şekilde de görmedim karı kız peşin de de görmedim öyle saçma durumların içine düşmediği için öyle şeyler düşünemiyoruz onun için ama yinede sen bilirsin.
Doğru o bu kadar zorlanmıyor. Onun öyle bir torpili var ki karşısında çizik bile atamadığı ve ona karşı salatalık gibi doğranmaktan başka bir şey de yapamadığı adam karşısında çok kötü durumda iken bir anda hocasının anlattığı şey ile felsefe yapabilecek kadar zeka kırıntısı gösterebilecek ama normalde yönünü bile bulamayacak bir adam iken tek vuruşla rakibini yenebilecek kadar müthiş bir karakter olabiliyor. Kutsal Kami Zoro Sama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık