Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy rinnegan açtı bence kendini vuruldu gibi gösterip kata havalanırken arkasına geçip onu dövecek ben böle bir şey bekliyorum oda bu arcı sıvama aşamasındadır şuan yani hiç bir açıklaması olamaz bence luffy katayı illa yenicekse böyle şeylere gerek yoktu bari ilk karşılaştıklarında yenseydi daha az saçma bulurdum şu luffy nin her güçlü düşmanda dayağı yiyip yiyip kaçıp dinlenip gezip tozup geri gelip 3.4. kere de adam alması sıktı yani sonra luffy offf mükemmel seviye deniliyo adam crocodile da böyle yendi 3. dövüşte falan hep aynı muhabbet

Harbiden fena saldırı. Mızrak mı koklasak artık ne yapsak?
Ben sana demiştim. :D Bundan sonra mızraklı karakterlerin fanıyım. :mincika:(Yönetime sesleniyorum: Mızraklı emoji isterük!)
luffy rinnegan açtı bence kendini vuruldu gibi gösterip kata havalanırken arkasına geçip onu dövecek ben böle bir şey bekliyorum oda bu arcı sıvama aşamasındadır şuan yani hiç bir açıklaması olamaz bence luffy katayı illa yenicekse böyle şeylere gerek yoktu bari ilk karşılaştıklarında yenseydi daha az saçma bulurdum şu luffy nin her güçlü düşmanda dayağı yiyip yiyip kaçıp dinlenip gezip tozup geri gelip 3.4. kere de adam alması sıktı yani sonra luffy offf mükemmel seviye deniliyo adam crocodile da böyle yendi 3. dövüşte falan hep aynı muhabbet
:alkis:

Valla bölüm çıksada sövsem dicem şimdi yahu. Bu sanjinin tipler tripler falan ne böyle. İyice sildi herifi bu Oda. Bildiğin karakter falan bırakmadı adamda. Yemin ediyorum keşke şurda zoro olsaydı. Haddini bildirseydi, Harbiden tayfanın kalanı keşke olsaydı Franky falan özledim lan. Bitsin artık şu kovalamaca toplu olarak görelim şu tayfayı artık yetti beaaaaaaa.
Bu isyanın kısa sürer umarım. Bende sıkıldım :(

Kardeşim luffy nasıl yapsın genjutsu.

Bolum tirt milet. Son sayfaya luffy vs kata sikismis. Luffy yemis mizragi bu yani . Sen bekle bekle boyle bir sayi oku vay ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık