Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Harbi bazen ne yazdığını bilmiyorsun bak serinin kendi mantığına göre saçma diyoruz. Ve bunun sebebi kızın olması. Eğer kız olmadan bu fakeyi yedirebilse helal olsun derdim.

Şimdi bu kızı görmesinin k haki ile alakasının olmaması lazım. Ya saçma bir şekilde orda kıza yer verdi yada k hakinin mantığından aykırı bir şekilde kızın yepkisini gösterdi.
Serinin mantığıyla kendi mantığını karıştırma derim.

Kızın varlığını açıkla bakalım ? Gelecekte ordakı kızı neden görmüş ? Anlat biz de anlayalım.
Gelecekte o kızı gördü demedim ben. Hiç alakasız bir olay için de o kız öyle sırıtıyor olabilir. Luffy gerçekten darbe yemiş olabilir. Dahası geleceği görmek demek; geleceği görmek demektir. Darbe yediği anda kız öyle bir tepki verecekse onu göstermiş olabilir mangaka. Birçok ihtimal var. Daha neyin ne olduğu belli olmadan başlamışsın şöyle böyle demeye. Her spoiler konusunda sızlanıyorsun la. Ben bu internete para veriyorum ve bu tarz yorumlar görmek istemiyorum. :S

Gelecekte o kızı gördü demedim ben. Hiç alakasız bir olay için de o kız öyle sırıtıyor olabilir. Luffy gerçekten darbe yemiş olabilir. Dahası geleceği görmek demek; geleceği görmek demektir. Darbe yediği anda kız öyle bir tepki verecekse onu göstermiş olabilir mangaka. Birçok ihtimal var. Daha neyin ne olduğu belli olmadan başlamışsın şöyle böyle demeye. Her spoiler konusunda sızlanıyorsun la. Ben bu internete para veriyorum ve bu tarz yorumlar görmek istemiyorum. :S
İşte daha neden sızlandığımızı bilmeden hikaye anlatıyorsun. Söylediğimiz şey çok basitti, eğer geleceği gördüyse neden darbeye verilen taa neredeki kızı görsün ? Eğer durum böyle çıkarsa bak tekrar yazıyorum eğer durum Luffy'nin geleceği gördüğü şekilde çıkarsa ve kızın tepkisini de görmüşse o zaman mantıksız. Önemsiz bir tsunamiyi son sayfaya koyup, karşılıksız beklenti yaratmakla aynı şey demişiz.

Hani sanki illa böyle olacak demişiz gibi niye yorum atıyorsun zaten ben geleceği görmediğini söylüyorum, geleceği darbeyi alacam tam ortadan delecek beni diye gördü sıyrılmaya çalıştı kenardan yedi demişim. Diğer türlü olursa da kızı göstermesi mantıksız demişim. Burdaki yorumlardan sıkıntı duyuyorsan, mantıktan sıkıntı duyuyorsun demektir bundan sonra beyni aldırır öyle yorum atarız sen rahat ol :oleyo2::oleyo2:

Serinin mantığıyla kendi mantığını karıştırma derim.
Eğer gerçek değilse kızın gösterilmesinde nasıl bir mantık oluyor ki? Bu kızı dövüşün ortasında gösterilmesi amacı nedir? Sadece "fake" için mi oraya konulmuştur? Ancak dürbünlü tüfekle görülebilecek bir uzaklıkta duruyor kız.

Alakası olmayan sahneyi mangaka dövüşün ortasına koymuş? Cidden? Neyse önemli olan gelecek bölüm merakıysa peki. Benim için hikayedeki doğallıkta önemlidir, mangaka şaşırtmak istiyorsa bunu doğal olarak yapmalı, ben onu oraya çizdim ama Luffy'e gülmüyor ki yandaki biri nanik yapıyor da ona gülüyor, nereden çıkardınız Luffy'e güldüğünü falan gibi bir şey çizmemeli ki çizmeyecek de inşallah. O kadar da değil.

İşte daha neden sızlandığımızı bilmeden hikaye anlatıyorsun. Söylediğimiz şey çok basitti, eğer geleceği gördüyse neden darbeye verilen taa neredeki kızı görsün ? Eğer durum böyle çıkarsa bak tekrar yazıyorum eğer durum Luffy'nin geleceği gördüğü şekilde çıkarsa ve kızın tepkisini de görmüşse o zaman mantıksız. Önemsiz bir tsunamiyi son sayfaya koyup, karşılıksız beklenti yaratmakla aynı şey demişiz.

Hani sanki illa böyle olacak demişiz gibi niye yorum atıyorsun zaten ben geleceği görmediğini söylüyorum, geleceği darbeyi alacam tam ortadan delecek beni diye gördü sıyrılmaya çalıştı kenardan yedi demişim. Diğer türlü olursa da kızı göstermesi mantıksız demişim. Burdaki yorumlardan sıkıntı duyuyorsan, mantıktan sıkıntı duyuyorsun demektir bundan sonra beyni aldırır öyle yorum atarız sen rahat ol :oleyo2::oleyo2:
Senin mantıksız dediğin şey bana mantıksız gelmiyor işte. Daha bir şey dememe gerek var mı? :/

Senin mantıksız dediğin şey bana mantıksız gelmiyor işte. Daha bir şey dememe gerek var mı? :/
Sana varlığından bile haberdar olmadığı dürbünle görünen uzaklıktaki kızın gelecekte aldığı darbeye verdiği tepkiyi görmesi mantıksız gelmiyorsa diyecek bir sözüm yok :good:

Sana varlığından bile haberdar olmadığı dürbünle görünen uzaklıktaki kızın gelecekte aldığı darbeye verdiği tepkiyi görmesi mantıksız gelmiyorsa diyecek bir sözüm yok :good:
Luffy'nin gözünden çizmeli kafasında olursan anlayamazsın tabi. Zaman ve mekan Luffy'nin görmediği yerlerde de var. Luffy'nin darbe yediği sahne k.hakiye ait ise o zaman Luffy'nin gözünden görmeliydik ama karşıdan görüyoruz. Al sana senin mantığın.

Lucci vs Luffy gibi olacak belli oldu.

Gomu Gomu nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo King Kong Gatling Gunnnnnnnnnnnnnnn geliyor

Luffy 100000000000000 mızrak yese de bişey olmaz, Kata'nın dayağı gelecek. Kolu kopsa kafasıyla yapar gatling gun'ı reis.

Kızın farkında değil, artı kız gelecek görme alanının dışında. K haki alanından değil gelecek görme alanından bahsediyorum. Yani Luffy farkında olmadığı taa bilmem nerede duran kızı gelecekte niye görsün ?

Öyle bir hikaye mi var ?
Kızın nasıl farkında değil? Kızın adamları saldırmadı mı buna?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık