Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Off off, adam gözleri kapatıyor çünkü rahatlamaya çalışıyor bak dediğin şeyin mantığı yok, sen diyorsunki gelecekteki her yeri her şeyi gösteriyor mangaka böyle bir durum yok en fazla geleceği görme odağında ilerler zaman 10 saniyeyse 10 saniye. Şimdi Luffy Kata'nın darbesini görmek için geleceği gördüğünde Bigmom'un o 10 saniyede ne yaptığını bize göstermezler. Belli bir odak noktası var bu işte.

Artı 10 metre arkasından bahsetmiyoruz.
Baştan aşağı hayır. :(

Luffy Lucci dövüşünde en azından vuruyordu bazen üstünlük kuruyordu. Bu dövüşte resmen dayak nasıl yenir onu gösteriyor.

Bunun üstüne Katakuri’i yenecek ya ben ona yanıyorum. Bari bir iki bölüm Luffy ‘de vurabilseydi.

Benim ne kadar eleştirdiğimi bilen bilir...

Ama bu bölüm son zamanlardaki en iyi bölümdü gerçekten.

Ayrıca Luffy'i öldürecek bir darbe değil. Buna benzer darbeler aldı, sonucunu biliyoruz. Luffy bayılacaktır, Kata da Luffy'i zaten kan kaybından ölür diye ayna dünyasında bırakıp kendisi çıkacaktır diye düşünüyorum.

E. Oda'nın en sevdiğim huyu şu, bu tarz durumlarda asla tahmin edilen şeyi yapmıyor olması. Yani Luffy'nin gözlem hakisi konusu şuan milyonlarca insanın ilk düşündüğü şey, işte bu yüzden bu olmayacaktır diye düşünüyorum.

Luffy muhtemelen Alabastada'ki gibi ölmek üzereyken uzun zamandır görmediğimiz bir karakter tarafından kurtarılacaktır. Pekoms olabilir, Jinbei'nin adamları olabilir vs.

En azından sınırı kendime belirliyorum, köpürme, gerilme falan yok :a:
Vallaha bir anda Usopp'un 1 kilometre öteden Luffy ve Law'ı görebildiğini de gördük biz bu seride. O sıra pek bir şey denmiyordu. Aisa gibi bir k.haki kullanım örneği var. Rayleigh gibi örnek var. WB gibi uykusunda Ace'i farkeden adam var.( Ha her ne kadar Ace'in kendisine sürekli suikast girişiminde bulunduğunu bilse bile sonuçta k.hakisi uykuda bile tetikte olacak kadar açık.) Luffy de böyle bir dövüşte sınırlarını zorluyor.

Katakuri'yi k.hakinin son noktası olarak görürsek Luffy için bir anda böyle bir gelişim absürt gibi durur ama büyük ihtimal Kata'dan daha iyi k.haki kullanıcıları da çıkacak. O yüzden şu an ki gelişim belki de ilerisi için oturacak bir gelişim olacaktır.

Luffy'nin kademe kademe güçlenişini gördüğümüz için belki şaşırtıcı geliyordur. Ama bence daha iyi k.haki seviyeleri de çıkacak.

Bu arada Luffy k.haki olayını aşarsa darbe yönünde Kata ile baş edecek durumda. Ki Kata'dan daha güçlü atakları da var.

Luffy deşilmiş işte fake atıcak olsa niye böyle atsın.
Aklında güzel bi senaryo yokta böyle rezil bi işle uğraştıysa bu işi bıraksın türk dizisi falan yazsın.
15 sayfada 10 satır yazıda böyle 15.sinif hikaye çıkarıyorsa bu işten iyice kopmuştur artık.

Katakuri'nin gördüğü geleceği manipüle etmiş olabilir Lufi, adamın beyni yanacak böylece neye uğradığını şaşırtacak.

Kızın tepkisinin çizilmesi de Kata'nın gözünden gösterildiği için olabilir.

Benim ne kadar eleştirdiğimi bilen bilir...

Ama bu bölüm son zamanlardaki en iyi bölümdü gerçekten.

Ayrıca Luffy'i öldürecek bir darbe değil. Buna benzer darbeler aldı, sonucunu biliyoruz. Luffy bayılacaktır, Kata da Luffy'i zaten kan kaybından ölür diye ayna dünyasında bırakıp kendisi çıkacaktır diye düşünüyorum.

E. Oda'nın en sevdiğim huyu şu, bu tarz durumlarda asla tahmin edilen şeyi yapmıyor olması. Yani Luffy'nin gözlem hakisi konusu şuan milyonlarca insanın ilk düşündüğü şey, işte bu yüzden bu olmayacaktır diye düşünüyorum.

Luffy muhtemelen Alabastada'ki gibi ölmek üzereyken uzun zamandır görmediğimiz bir karakter tarafından kurtarılacaktır. Pekoms olabilir, Jinbei'nin adamları olabilir vs.
Asıl sıvama odur. Bir kez bıraktı zaten bir daha niye bıraksın bayılacaksa? Kaldı ki bayilmaz zaten. O şekilde dövüşe bile devam ederse hiç şaşırma derim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık