Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok Luffy değil mesele. Oda fake atmaya çalıştı mı o bile belli değil. Belki de gerçekten darbeyi yedi Luffy. Yok tersi mi oldu? Bu sefer de Oda'yı tebrik etmek lazım. Baksana insanlar fake olup olmadığını anlayamıyor. :/ Başarılı bence.
Kız olmasaydı gene anlaşılmayacaktı, bu kızın olmasına ben sinir oldum. Vurmamışsa kızın gösterilmesi saçma geliyor bana, vurmuşsa da gerilimi kalmıyor sanki.

Yok Luffy değil mesele. Oda fake atmaya çalıştı mı o bile belli değil. Belki de gerçekten darbeyi yedi Luffy. Yok tersi mi oldu? Bu sefer de Oda'yı tebrik etmek lazım. Baksana insanlar fake olup olmadığını anlayamıyor. :/ Başarılı bence.
Harbi bazen ne yazdığını bilmiyorsun bak serinin kendi mantığına göre saçma diyoruz. Ve bunun sebebi kızın olması. Eğer kız olmadan bu fakeyi yedirebilse helal olsun derdim.

Şimdi bu kızı görmesinin k haki ile alakasının olmaması lazım. Ya saçma bir şekilde orda kıza yer verdi yada k hakinin mantığından aykırı bir şekilde kızın yepkisini gösterdi.

Harbi bazen ne yazdığını bilmiyorsun bak serinin kendi mantığına göre saçma diyoruz. Ve bunun sebebi kızın olması. Eğer kız olmadan bu fakeyi yedirebilse helal olsun derdim.

Şimdi bu kızı görmesinin k haki ile alakasının olmaması lazım. Ya saçma bir şekilde orda kıza yer verdi yada k hakinin mantığından aykırı bir şekilde kızın yepkisini gösterdi.
Serinin k.haki mantığı içerisinde kızı görme ihtimali de var yalnız.

Serinin k.haki mantığı içerisinde kızı görme ihtimali de var yalnız.
Kızın farkında değil, artı kız gelecek görme alanının dışında. K haki alanından değil gelecek görme alanından bahsediyorum. Yani Luffy farkında olmadığı taa bilmem nerede duran kızı gelecekte niye görsün ?

Öyle bir hikaye mi var ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık