Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 892 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bilmem dediğin gibi de olabilir ama Oda genelde karakterlerin yeteneklerini gösteriyor.O yeteneğin nasıl çalıştığını vs. çok nadiren gösteriyor.O yüzden Kata'nın mochi yeteneğini Oda bile düşünmemiş olabilir.O dediğin 50 yumruk olayı da kurgu gibi geliyor bana.Meyvesi sayesinde neler yapacak karakterler var ama Oda kullandırmıyor işte.O yüzden dediğin mantıkla bakmıyorum pek olaya.Direk düz bir bakış açım var buna.Kata'nın kendi bedeniyle attığı mochi yumruğunda bedeninden ayrı attığı mochi yumruğunda aynı güçte olduğunu düşünüyorum.
O zaman fikir ayrılığı diyelim. Ama g3 Lufy'yi ezmesi lazımdı. Bedeninden aynısı çıkıyorsa.:D Bilerek ezmedi mi? Lufy de gearlar var Kata'da o standart olmalı.

O zaman fikir ayrılığı diyelim. Ama g3 Lufy'yi ezmesi lazımdı. Bedeninden aynısı çıkıyorsa.:D Bilerek ezmedi mi? Lufy de gearlar var Kata'da o standart olmalı.
Luffy'i zaten eziyor.:D Ezmeden kastın ne tam anlamadım ama.Yumruk tokuşturma sahnesinden mi bahsediyorsun ? Kata'da da tam standart değil.Kare mochi diye bir teknik var bu adamın gücünü arttırıyor.Ben sadece bedeninden ayrı yapacağı normal yumruklar için bunu diyorum.İşin içine kare mochi girerse zaten daha güçlü olur orası ayrı.

Luffynin durumu şu an sen vurursan dikiş ben vurursam toprak atarlar olayı .

Katakuri ‘ nin imaj yerlerde 11 bölümdür döve döve yenemedi Luffy böyle 5 bölüm daha rahat dayak yer .

Ezmeden kastım g3 lufy yumruğuna karşı g4 ayarında tepki vermesi, kare mochi gibi saldırı yapması. G3'ü sıradan şekilde karşıladı. @Hakili Yumruk Ben kare mochi diyordum. Alakasız diye.
Genel tartışmadaki mesajına cevap vericektim.Burdan cevap vereyim bari.Dediğim gibi kare mochiyle atılan bir yumruktan bahsediyorsan tamam daha güçlü olur ona katılıyorum.Normal yumrukları için söylemiştim ben bunu.

İşte arkadaş ''Fiziksel güç falan hikaye uyanışla vuruyor adam kendi eliyle vuramicak kadar aciz.'' şöyle bir şey yazmış.O mochi yumruğun fiziksel kuvvetle alakası yokmuş gibi demiş ondan dedim.Cracker'in bisküvi askerlerinin olayı sertlik.Kata'nın mochi yumruğu sertlikten ziyade dorukiyle alakalıdır.
Alakası yok, Katakuri uyanışla yaptığını kendi fiziksel gücüyle yapabilse uyanış açmaz direk tokadı vurur geçer zaten. Mantık çok basit. Luffy bir Garp olamadığı için ćinjaonun kafasına G3 le vurmak zorunda kalıyor, eğer düz yumruk atsa hiçbir etkisi olmayacak çünkü. Katakuri de aynı şekilde Luffynin G4ünü uyanışla yaptığı devasa strong mochiyle karşılıyor. Çünkü fiziksel gücü yetersiz. Bir Garp değil, Garp gibi olsa zıplayıp geçirir G4 Luffye ama Katakuri bunu yapamıyor, dorukisi yetmiyor çünkü. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık