Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu forumda amirallere haksızlık yapılıyor. Örneğin Kizaru hiçbir imparatoru yenemeyebilir, Sakazuki bütün imparatorları yenebilir. En üst seviye burası belli olmaz hepsi o seviyede karakterler. Kimin daha güçlü olduğunu ünvanlar değil karakterler belirler. İmparatorların sağ kollarıda potansiyel imparatorlardır. Shichibukailer ise İmparator olamayan, olamayacak adamların denizlerde rahat dolaşmak, el altından iş yapmak için hükümetle anlaşıp pozisyon almalarıdır. Hükümet ve denizcilerde bir yere kadar bunların yaptıklarına gözlerini yumuyorlar. Zaten imparator/amiral potansiyeli olan shichibukai varsa eğer bu konuma kalması saçma olur. İdeolojik bir sebebi vardır ki shichi olarak kalmayı kabul eder. Ama onun dışında kesinlikle güç ve iktidar sahibi olmak isteyecektir. Bunu BB'de gördük. Adama tayfa elemanı olmak yetmedi. Shichibukai olmak yetmedi. İsterseniz hile hurda ile imparator oldu diyin ama adam oldu bir şekilde ve şu anda güçlü. Ayrıca ben Sakazuki'nin bütün imparatorları teke tek dövüşte yeneceğini düşünüyorum.
saka tüm yonkouları teke tekte alır mı ???
Diğerlerini geç sen daha bb yi tanıyamamışsın zehahahaha zeeeehahahah
( şaka maka en sevmediğim karakterdi bu bb ne ara sever oldum )

Bana kalırsa luffynin geleceği kısa sürede görmesi çok şaşılacak bir durum değil. Çünkü MF'de Mihawk'a vuruş yapmadan önce yaparsa kollarının kesileceğini görmüştü. Yani geleceğin biraz gözükmesi Luffy için normal duruyor :)

Bana kalırsa luffynin geleceği kısa sürede görmesi çok şaşılacak bir durum değil. Çünkü MF'de Mihawk'a vuruş yapmadan önce yaparsa kollarının kesileceğini görmüştü. Yani geleceğin biraz gözükmesi Luffy için normal duruyor :)
Potansiyeli yeter.:) 10 saniye sonrasını bile görür Luffy.:D İlerde saatlere, günlere çıkar.

O K.hakisinin uyandığına dair bir işaret anlamındaydı geleceği görme olayı ayrı birşey.

Dolunay mevzusu 2. kez bahsediliyor birincisi Vizonların adasında geçti lafı, şimdi de burada.
Acaba nasıl bir özellik güç veya başka birşey kazanılıyor merak konusu.
Gelecek bölümde göreceğiz herhalde yada ondan sonra ki.

Dolunay mevzusu 2. kez bahsediliyor birincisi Vizonların adasında geçti lafı, şimdi de burada.
Acaba nasıl bir özellik güç veya başka birşey kazanılıyor merak konusu.
Gelecek bölümde göreceğiz herhalde yada ondan sonra ki.
Form değiştirirler.Lucci gibi cüsseyi 2 katına çıkartırlar.Seime kikan gibi bir ismi vardı.Lucci yapıyordu ya onun laciverti olur işte çok düşünmeye gerek yok.Güçleneceklerdir kendi çaplarında.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık