Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
luffy'nin sınırlarının bilincine varıp gücünü daha da arttırmak istemesi takdir edilesi bir gelişme.
sanji'nin içinde ki canavarın yavaşta olsa uyanmasını görmek dikkate değer bir gelişme.
ve jinbe'nin tayfaya iyiden iyiye kaptanlık yapması...
Içimi okumussun. Kısa ve özeti bu bölümün. En güzel yönleri. Birde Bege in girişi güzeldi.

Carrot'un dolunay ile ilgili soylediklerinin gelecek bolume olabilecek etkileri umarım gerçekleşir. Bildiğiniz gibi hayvanlar dolunay sirasinda daha hircin ve yirtici olurlar. Oda nerede ve nasil kullanir bilmiyorum ama bosuna oyle bir detay vermedigine eminim

Birincisi sağ kol olmasa da bir josu bir marco ayarında bir adam.
İkincisi koskoca wb komutanları alamadı hatta zarar veremedi saydığım kişilerinde alamayacağını düşünüyorum zorlarlar kan falan alırlar o kadar.
Üçüncüsü iki tane sağ kolun sakazuki yi alacağı kanısına nereden vardın.
Dördüncüsü bu benim düşüncem ve senin düşüncene sadece saygı duyarım.
Sen 3 sağ kolun amiral alamayacağı kanısına nerden vardıysan. Akainu çok farklı olduğu için mi 10 gün dövüştü aokiji ile. Amiraller denk birbirine. 3 tane yonko sağ kolunu evet seride kimse alamaz. 3 amirali seride kimsenin alamayacağı gibi. 3 zoro 1 luffy alamaz mi ? Veya 3 sanji 1 zoro alamaz mi ? Seride bize gösterilen güç dengeleri hep bu yönde. En azından korsan tayfaları için . Yani 3 marco beyazsakali alır 3 katakuri big mom alır. Tabi fikrine mutluysan saygı duyarım ben de :)

Sağ kolların amirallerden bu kadar güçsüz olduğunu nerden çıkardınız? Katakuri borsalino ile de dövüşebilir. Hatta galip bile gelebilirdi. Ama marco akainuyu yenemedi dimi.
Tüm sağ kollar amiralle dövüşebilir zaten dövüşemez demiyoruz.Uzun bir süre tutar ama yenilen taraf kendisi olur.Ayrıca sağ kol amirale Aka'nın WB'ye bıraktığı hasarı da bırakamaz.Aynı şekilde Marco ve Vista'nın Aka'ya saldırısı ve Aka'nın tümenler karşısında tek başına çizilmesi yeterli bence.

Zaten evrende 4 yonko,shiciler,supernovalar,bir sürü tehlikeli korsan varken denizcilerde sadece 4 tane nitelikli adam var.Mangaka bu dengeyi sağlamak için amiralleri yonkolara yakın seviyede bir hayvan olarak tasarlamış gibi duruyor.

Şu son bölümleri okuyupta (Katakuri vs Luffden bahsediyorum) sağ kolları küçümsemek hatta 3 tanesi 1 amiral etmez demek ne biliyim error. Kata tek başına bile çok dayanır zor anlar yaşatır amirale. Öyle Sakazuki gelcek vurcak kol alcak diyorsanız demeyin. Kata dediğimiz adam sakin kaldığı sürece açık vermiyor la. Geleceği görüyor borumu ? Ordan burdan dev gibi kol çıkarıp vuruyor millete aşağı yukarı kong gun seviyesi yumrukları. Bide onun seviyesinde iki kişi daha girip hüsran yaşayacaklar. İste bunun adı amiral abartmak heralde kimse kb. Bu deniyorsa başkasıda çıkıp younko= iki amiral der.

Şu son bölümleri okuyupta (Katakuri vs Luffden bahsediyorum) sağ kolları küçümsemek hatta 3 tanesi 1 amiral etmez demek ne biliyim error. Kata tek başına bile çok dayanır zor anlar yaşatır amirale. Öyle Sakazuki gelcek vurcak kol alcak diyorsanız demeyin. Kata dediğimiz adam sakin kaldığı sürece açık vermiyor la. Geleceği görüyor borumu ? Ordan burdan dev gibi kol çıkarıp vuruyor millete aşağı yukarı kong gun seviyesi yumrukları. Bide onun seviyesinde iki kişi daha girip hüsran yaşayacaklar. İste bunun adı amiral abartmak heralde kimse kb. Bu deniyorsa başkasıda çıkıp younko= iki amiral der.
Güzel yorumlamışsın.

Sen 3 sağ kolun amiral alamayacağı kanısına nerden vardıysan. Akainu çok farklı olduğu için mi 10 gün dövüştü aokiji ile. Amiraller denk birbirine. 3 tane yonko sağ kolunu evet seride kimse alamaz. 3 amirali seride kimsenin alamayacağı gibi. 3 zoro 1 luffy alamaz mi ? Veya 3 sanji 1 zoro alamaz mi ? Seride bize gösterilen güç dengeleri hep bu yönde. En azından korsan tayfaları için . Yani 3 marco beyazsakali alır 3 katakuri big mom alır. Tabi fikrine mutluysan saygı duyarım ben de :)
Yalnız 10 gün sürme sebebi ikisinin de logia olması olabilir. Logia savunması dövüşün süresini uzatmıştır ve KH kullanımından hakisi önce biten dezavantajlı duruma düşmüştür.

Tüm sağ kollar amiralle dövüşebilir zaten dövüşemez demiyoruz.Uzun bir süre tutar ama yenilen taraf kendisi olur.Ayrıca sağ kol amirale Aka'nın WB'ye bıraktığı hasarı da bırakamaz.Aynı şekilde Marco ve Vista'nın Aka'ya saldırısı ve Aka'nın tümenler karşısında tek başına çizilmesi yeterli bence.
Bir yonkonun tun tümenleri saldırırsa bir amirale

Zaten evrende 4 yonko,shiciler,supernovalar,bir sürü tehlikeli korsan varken denizcilerde sadece 4 tane nitelikli adam var.Mangaka bu dengeyi sağlamak için amiralleri yonkolara yakın seviyede bir hayvan olarak tasarlamış gibi duruyor.
Ben zaten amiralden üstün olduğunu söylemiyorum. Katakuriyi yenebilecek gücün sadece bir amiralde olduğunu söyledim üstüne 3 sağ kol amiral alamaz denince bu düşüncenin epeyce saçma olduğunu da söyledim . Eğer bir yonko tümeni karşısında bir amiralin şansı olduğunu düşünüyorsan uzatmaya gerek yok. Soyle soyleyeyim misal. Katakuri smoothie cracker falan gerisini saymıyorum perosperosu oveni karşısındaki akainu bile olsa çiğ çiğ yerler bu kadar basit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık