Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocam odanın oldu bitirmeye getirmesi bunlar , öyle bir arc yapmış ki alabasta arcı bak luffy de g3 olsa orada ki croco tek yerdi görünen o çünkü, bana sorarsa manga tam oturmamıştı güç skalası şuan ama oturtmuş.
Sonradan yorumuma eklemeler yaptım aklıma gelenleri yazdım dediğim gibi benden bugünlük bu kadar seri sonunda Amiral seviyesi olacak ise Luffy hiç gitmesin MF'ye ODA demişti yanlış hatırlamıyorsam MF sönük kalacak yanında diye.İşin garibi bazı arkadaşlar seri sonunda Zoro'yu Mihawk'ı yenmiş bir şekilde Yonkou kaptanı seviyesinde görürken Luffy Amiral seviyesinde oluyor muazzam bir şekilde kahkahalara boğuluyorum evde. :)

Ne açıdan yanlış argüman barındırıyorki Lucci Croco'nun bedenine ulaşabilse ne kadar sürerdi dövüş Alabasta'da gördüğümüz Croco için diyorum.Bu adam katlaya katlaya teknik öğrene öğrene gidiyor bir bakarsın G4 artık dezavantaj sağlamaz süresi azalır veya uyanış açar K.Haki(katakuri) B.Haki(Muhtelem sağlam bir B.haki kullanan düşman)'da geliştirirse 3 ARC içinde al sana Amiral seviyesi.Benden bugünlük bu kadar benim fikrim bu yönde seri yavaş yavaş bitiyor 6 ARC falan sürmez o seviyeye gelmesi.
Bende son bir iki bir şey yazayım yatacağım.Bence 2 yıl önce adına konuşmamak lazım çünkü o da tam kurgulayamamış neden dersen soruyorum sana mf de croco mihawk ve doffa kafa tutuyor sence bu adam taaa 100 bölümlerde luffy gibi çaylak bir adama yenilmesi normal mi.Doff ile croco mf de bir vuruşma sahnesi var orda croco değilde doff karşısında luffy nin olduğunu düşün 1 saniye sürmez doffy nin luffy paket etmesi ama gel gör ki bu adam luffy yenildi 500 bölüm önce onun için 2 yıl önceyi hiç hesaba katmıyorum yokmuş gibi davranıyorum benim için seri 2 yıl atlamadan sonra başladı.O.da çok iyi yansıtamadı güçleri.İyi geceler. Gece sohbeti ayrı sarıyormuş.

Sanji Wano'da 3 numaradan aşağı biri ile karşılaşırsa hezimet ve rezalet olur.

Zoro ve Luffy'nin Wano sonrası rakipleri ise direkt amiraller. Aşağısı kurtarmaz artık.

Bege gayet iyi işlendi bu arc. Herkese bu kadar değinse yeter zaten.

Bende son bir iki bir şey yazayım yatacağım.Bence 2 yıl önce adına konuşmamak lazım çünkü o da tam kurgulayamamış neden dersen soruyorum sana mf de croco mihawk ve doffa kafa tutuyor sence bu adam taaa 100 bölümlerde luffy gibi çaylak bir adama yenilmesi normal mi.Doff ile croco mf de bir vuruşma sahnesi var orda croco değilde doff karşısında luffy nin olduğunu düşün 1 saniye sürmez doffy nin luffy paket etmesi ama gel gör ki bu adam luffy yenildi 500 bölüm önce onun için 2 yıl önceyi hiç hesaba katmıyorum yokmuş gibi davranıyorum benim için seri 2 yıl atlamadan sonra başladı.O.da çok iyi yansıtamadı güçleri.
Bak işte o adam 2 yıllık eğitim ve geçirdiği dövüşlerle şuan Yonkou sağ kolu ile kapışıcak seviyeye geldi bak yenecek demiyorum kapışıcak . Kim bilir Doflamingo tekrar karşımıza çıkarsa hangi seviyede çıkacak veya Rob lucci ne seviyede gelecek veya Marco. Yonkou sağ kollarını direk Mihawk'tan güçsüz çöp diye görmemek lazım.Hangi Mihawk vs'sine baksam sağ kol tekliyor adam anlamadım gitti.

Bak işte o adam 2 yıllık eğitim ve geçirdiği dövülerle şuan Yonkou sağ kolu ile kapışıcak seviyeye geldi bak yenecek demiyorum kapışıcak . Kim bilir Doflamingo tekrar karşımıza çıkarsa hangi seviyede çıkacak veya Rob lucci ne seviyede gelecek veya Marco_Onun için yonkou sağ kollarını direk Mihawk'tan güçsüz çöp diye görmemek lazım.Hangi Mihawk vs'sine baksam sağ kol tekliyor adam anlamadım gitti.
Hangi karakter luffy dövdükten sonra gelirse gelsin luffy nin altında yer alır, buna dofflamingo da dahil katakuri de daha hangisi olursa yonkou da olsa o da dahil onların kaderi bu.

Hangi karakter luffy dövdükten sonra gelirse gelsin luffy nin altında yer alır, buna dofflamingo da dahil katakuri de daha hangisi olursa yonkou da olsa o da dahil onların kaderi bu.
MF'de Croco için öyle bir pozisyon çizince insan tereddütte kalmıyor değil.Rob Lucci için öyle bir şey bekliyorum ayrıca Marco içinde daha sonra değineceğim demesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık