Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
zoro fanlarina sesleniyorum aranizda zoro luffy den güçlü diyen birçok kişi çıkacak ama bunu sanji desek kıyamet kopar oda yüzünden sanji yerin dibine battı zaten sizde üstümüze gelmeyin, aynı zamanda neredeyse 1 senedir zoro nun yüzünü görmüyoruz bu arcın yıldızı sanji Wanoda zoro diyebilirsiniz.

daha varda luffy amirallerden daha güçlü kaidoyla dövüşecek amiral seviyesinde olmayıpta nasıl dövüşecek kaidoyla.

bende onu diyorum luffy katadan sonra ya amiralle dövüşmesi gerek çünkü sıradaki rakip kaido ya da eğitim yapması gerek yada kata amiral seviyesi yoksa kaidoyla dövüşemez.
Kaido dövüşü Dof vssi gibi olur muhtemelen.Luffy bu arc 1 p-up alıp amirale yaklaşsa Kaido dövüşünde de Kaido'nun gücünü düşürseler aşağı yukarı dengelenir.Kaido dövüşünde bir de Luffy'e b.haki p-upı gelir tamamdır bu iş.

daha varda luffy amirallerden daha güçlü kaidoyla dövüşecek amiral seviyesinde olmayıpta nasıl dövüşecek kaidoyla.

bende onu diyorum luffy katadan sonra ya amiralle dövüşmesi gerek çünkü sıradaki rakip kaido ya da eğitim yapması gerek yada kata amiral seviyesi yoksa kaidoyla dövüşemez.
Nasıl dövüşeceğini bilmiyoruz. Oda da bilmiyor : ))

Kaido'yu teke tekte alamaz alacağına ihtimal vermiyordur kimse. Ancak Luffy Kaido dövüşünde öyle bir power-up alır ki, bu adam amiral alır veya amirale denktir falan deriz. Ya da amiral alamaz ama sağ kol üstüdür falan deriz. Bu Luffy'nin Kaido ile yapılacak dövüşteki rolüne göre değişir.

@İllumiuchiha hocam E.oda kaido ve luffy yi teke tek kapıştırmaz. Hem kaidoya handikap verir ve öyle 3-4 kişi dövüşür ona karşı. E.odanın açıklaması var zaten luffy gidip kaidoyu yumrukları güçlü diye alırsa kimse tatmin olmaz dedi.

zoro fanlarina sesleniyorum aranizda zoro luffy den güçlü diyen birçok kişi çıkacak ama bunu sanji desek kıyamet kopar oda yüzünden sanji yerin dibine battı zaten sizde üstümüze gelmeyin, aynı zamanda neredeyse 1 senedir zoro nun yüzünü görmüyoruz bu arcın yıldızı sanji Wanoda zoro diyebilirsiniz.
sanji yemek yapmada power up aldı. darısı zoronun başına :D

Wano sıkıntı.Çok karakter var vsler için yeterli düşman çıkmıyor.
Denizciler gelebilir. Bir amiral ve bir sürü koramiral falan. Çünkü Kaido savas başlayacaktı ya belki durdurmak için bir amiral görevlendirilir.

Ya bi de cidden çok sıkıntı. Daha bunun novaları geçtim Marco, Jozu ve Vistasi var. Bu adamlar kimle kapışacak? Minkler var? Hasir şapka müttefikleri var. Şimdi Cavendish baya güçlü yani bu adamın kaido komutanlarından en azından ilk 10 da birisini alması gerekiyor. Altı çok zayıf kalır. Kaido'nun Pekoms unu alacak değil ya. Daha Bartosu falan var.
Lufy o kadar zorlanarak kendini parçalayarak seviye zor atlıyor, Sanji zaten hemen o sağ kollara yürürse Sanji potansiyeli > Lufy pontansiyeli olur. Sanji seri sonu o ayarları ancak görür.
Luffy de Kaido ya tek yürür o arc kk olur yani.
Sanji Queen'i alamaz.
Kaido gibi hayvanın tayfada gerçek queen olmaz ya. Kadına benzemiyor diye dövdürür belki ki gücü yetmez de neyse. :D

Denizciler gelebilir. Bir amiral ve bir sürü koramiral falan. Çünkü Kaido savas başlayacaktı ya belki durdurmak için bir amiral görevlendirilir.

Ya bi de cidden çok sıkıntı. Daha bunun novaları geçtim Marco, Jozu ve Vistasi var. Bu adamlar kimle kapışacak? Minkler var? Hasir şapka müttefikleri var. Şimdi Cavendish baya güçlü yani bu adamın kaido komutanlarından en azından ilk 10 da birisini alması gerekiyor. Altı çok zayıf kalır. Kaido'nun Pekoms unu alacak değil ya. Daha Bartosu falan var.

Luffy de Kaido ya tek yürür o arc kk olur yani.

Kaido gibi hayvanın tayfada gerçek queen olmaz ya. Kadına benzemiyor diye dövdürür belki ki gücü yetmez de neyse. :D
Sanji seri sonunda Bege'yi alabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık