Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Wanoya weevil gelirse

Marco vs weevil olur çünkü wb korsanlarını marco temsil ediyor.

Ayrıca kaidoya luffy tek dalmayacağına göre kid apoo killer luffy kaidoya karşı birleşecektir.

Scopper gabanı unutmamak lazım bi bakarsınız oda önemli bir rol oynar çünkü 2 sene önce kendisi wanodaydı.

Sanji ve zoro büyük ihtimal komutanlarla kapışacak belki drake ile kapışır biri ama jack ile kimsenin kapışacağını düşünmüyorum bizim tayfadan.

Wano arc Kehanetleri:
o zaman bide ben atıyım kehanet
shogun ya çok güçlü olacak yada çok güçsüz ortası yok ama güçlüyse amiral seviyesine yakın bir seviye çıkacak.
Kaidonun yıkımcılarının hepsi zoan meyvesi yemiş olacak en aşağı antik zoan yemişlerdir büyük bir ihtimal mitolojik zoan yeme ihtimalleri çok fazla.
Marco meyvesini kaybetme ihtimali var meyvesini karasakala kaybetmiş olabilir.
Bu arc bitince katanın seviyesi amiral olacak ve luffy bir şekilde yenecek katayı böylece luffy kaidoyu nasıl yenecek diyenler biraz olsun susacak.
Kata gördüğümüzden de güçlü çıkabilir bunun sebebi luffyin kaido öncesi seviyesini yükseltme ihtiyacı var ve bu ihtiyacıda çok güçlü bir rakibi yenerek ancak yapabilir bu rakip'te kata çünkü katadan sonra dövüşeçeği rakip kaido.

Reverie arc var bu arada ve daha Wano'ya girmeye 1-2 sene varmış.
reverie arc kralların toplantısı bizim tayfa orada olursa dediğim şey yatar luffy orda amiralle dövüşür ama eğer oraya gitmezlerse benim dediğim kata gücü daha fazla çıkar yani aslına luffy kaido öncesi kimle dövüşürse o kişi amiral gücünde çıkması gerek ki luffy kaidonun karşısına çıkması saçma olmasın kendisini aşması gerek luffyin her anlamda kendisini yada iki teoride yatar reverie arc dragon amiraller falan karışır luffyin tayfasıda o ara antreman yapıp güçlenirler.

o zaman bide ben atıyım kehanet
shogun ya çok güçlü olacak yada çok güçsüz ortası yok ama güçlüyse amiral seviyesine yakın bir seviye çıkacak.
Kaidonun yıkımcılarının hepsi zoan meyvesi yemiş olacak en aşağı antik zoan yemişlerdir büyük bir ihtimal mitolojik zoan yeme ihtimalleri çok fazla.
Marco meyvesini kaybetme ihtimali var meyvesini karasakala kaybetmiş olabilir.
Bu arc bitince katanın seviyesi amiral olacak ve luffy bir şekilde yenecek katayı böylece luffy kaidoyu nasıl yenecek diyenler biraz olsun susacak.
Kata gördüğümüzden de güçlü çıkabilir bunun sebebi luffyin kaido öncesi seviyesini yükseltme ihtiyacı var ve bu ihtiyacıda çok güçlü bir rakibi yenerek ancak yapabilir bu rakip'te kata çünkü katadan sonra dövüşeçeği rakip kaido.
Ayak üstü Katakuriyi ne de güzel amiral yaptın öyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık