Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pica full beden koka yapabilen bir karakter. Kaç kişi var OP evreninde bunu yapabilen? Meyvesini kullandığı için ortaya çıkmadığı ve Zoro kestiği için çöp ilan edilmiş, tuhaf gerçekten. Vergo'dan da bir farkı yoktur Pica'nın, en fazla yarım tık öndedir Vergo.
Yanlış anlama ben ne picaya ne de vergoya güçsüz derim,hatta full beden koka ilk kez vergoda görünce bir wow çektim ama vergoda,picada teklenince full beden kokanın değilde kokanın yoğunluğunun önemli olduğunu düşündüm, katanın luffynin elini acıtması gibi,bunlarıda söylerken ne zoroyu ne de lawı küçük görüyorum öyle anlaşılmasın

luffynin kataya karşı geleceği gördüğünü düşününce aklıma hep sasuke ile itachinin genjutsu vssi geliyor. hani zetsu tavandan izliyor bunlar hareketsiz duruyor falan diye. Sonra sasukenitachinin gözünü alıyor falan.

luffynin kataya karşı geleceği gördüğünü düşününce aklıma hep sasuke ile itachinin genjutsu vssi geliyor. hani zetsu tavandan izliyor bunlar hareketsiz duruyor falan diye. Sonra sasukenitachinin gözünü alıyor falan.
Kata'nın karşısına onun gibi k.hakide aşmış biri gelse dediğine benzer bir sahne yaşanabilir belki.

Çalışma prensibi aynı değil, Genjutsu'da geleceği görmüyorsun rakip sana ilizyon izletiyor, sen de ona karşılık veriyorsun ama yerinden kıpırdamadan yapabiliyorsun bunu. Luffy vs Kata'da ise ikisi de birbirinin hamlesini göreceği için sürekli bir hamle ve sıyrılma olayı izleyeceğiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık