Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Keşke bir gün de Luffy yok diyebilsek.Adam Mfye bile gökten zembille indi :/
Harbi öyle ya. 2 sene aradan sonra E.oda sadece luffy odaklı çalışıyor . Şöyle sanji ve zoronun beraber çalıştığı bir arc olsa keşke yanlarında croco ve dofi tattan parmak kalmaz galiba. Ama E.oda ney yapar ne eder luffy yi bir şekilde gökten indirir yine.

Harbi öyle ya. 2 sene aradan sonra E.oda sadece luffy odaklı çalışıyor . Şöyle sanji ve zoronun beraber çalıştığı bir arc olsa keşke yanlarında croco ve dofi tattan parmak kalmaz galiba. Ama E.oda ney yapar ne eder luffy yi bir şekilde gökten indirir yine.
İşin içinde luffy olunca saçmalıklar da oluyor.O yüzden istemiyorum Luffyi büyük savaşlarda falan.Kizaru gidip anahtar vuruyor lazer ile,Sengoku haybeye modunu değiştirip vurmaya çalışıyor falan,Aokiji direk tekleyeceğine mızrak sokmaya çalışıyor :/

İşin içinde luffy olunca saçmalıklar da oluyor.O yüzden istemiyorum Luffyi büyük savaşlarda falan.Kizaru gidip anahtar vuruyor lazer ile,Sengoku haybeye modunu değiştirip vurmaya çalışıyor falan,Aokiji direk tekleyeceğine mızrak sokmaya çalışıyor :/
Saçmalıklar silsilesi resmen, hele Kizaru'nunki tam bir sıvama örneği. Taa nerden anahtar vurabilen adamın WB korsanlarını headshot manyağı yapması lazımdı. :(

Sherlock holmes 2 de bir sahne var belki hatırlarsınız.Sherlockla kötü adam birbirlerinin hamlelerine karşılık veriyorlardı ama sadece öngörü olarak.Belki böyle olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık