Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 886: Ben Böyle Yaşarım!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    200
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bence biraz fazla mübalağa yapıyorsunuz.Kaç bölümdür siz sanji fanları sanjinin pasta yaptığını gördüğünüz için şimdi bir tekme atınca içinizdeki sanji fanlığı yükseldi.
Hayır ben tekmesine şaşırmadım zaten tekmesi güçlü bu dofi onaylı ve vergonun yüzünün nasıl dağıldığını gördük zaten. Bu hıza sadece ben değil diğer yabancı forumlar ve youtube teorisyenleri de şaşırdı yani bunu anlamamak için hater olmak gerek ozaman diyecek birşeyim olmaz ok derim geçerim.

Hayır ben tekmesine şaşırmadım zaten tekmesi güçlü bu dofi onaylı ve vergonun yüzünün nasıl dağıldığını gördük zaten. Bu hıza sadece ben değil diğer yabancı forumlar ve youtube teorisyenleri de şaşırdı yani bunu anlamamak için hater olmak gerek ozaman diyecek birşeyim olmaz ok derim geçerim.
Bence sen fazla haterlık yapıyorsun.
Ne diyeyim sanji fanlığı sizi kör etmiş.Ne bilim bana çok sugoooiiii gelmedi.En son sayfa için iyiye verdim geri kalan sayfalar çöp.

Ne diyeyim sanji fanlığı sizi kör etmiş.Ne bilim bana çok sugoooiiii gelmedi.En son sayfa için iyiye verdim geri kalan sayfalar çöp.
Ok anlaşıldı :) ben son sayfayı da beğendim diğer sayfaları beğenmemen senin sanji hateri olduğunu gösterir o yüzden diyecek birşeyim yok Allahtan luffy yi seviyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık