Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La cıvıklık Allah'ın emri ama mesela Bigmom ile ilgili planı uyguladıklarında cıvıtmasın gibi, gerçi bomba patladığından beridir bu konuda bir söz söylemem eleman yeterince ciddi :bilmem:
Aynen öyle. Yeterince ciddiydi zaten bu arc'ta. Bundan daha fazlası Luffy'yi bozar. Tayfanın ciddiyet misyonunu yüklenen bir Zoro var zaten. Onunla idare et. :S Luffy de sadece savaş zamanı ciddi olmaya devam etsin her zamanki gibi.

Luffy elbet bu dövüşte dressrosadakine benzer bir durum yaşayacaktı.Hele hele vuramazken vaktini boşa harcarken kesinlikle yaşayacaktı.Çünkü bu sefer ancak 3-4 vuruş yapabildi boşa çıkarma olayı yüzünden.Bu kez kucak yok tabii ama tekrar g4 formuna girdiğinde kazanır.Çok sürmez diyorum.

Kata darbelerden sıyrılarak iyi dayandı vurmaya devam etse işi biterdi.Belli etmemeye çalışıyor ama hali çok kötü.Vurduğu saldırıda işe yaramamış anlaşılan uçurmak dışında.Dediğim gibi Luffy kazanacak.Gazete başlıklarını görüyorum en güçlü komutan yenildi diye.

Luffy elbet bu dövüşte dressrosadakine benzer bir durum yaşayacaktı.Hele hele vuramazken vaktini boşa harcarken kesinlikle yaşayacaktı.Çünkü bu sefer ancak 3-4 vuruş yapabildi boşa çıkarma olayı yüzünden.Bu kez kucak yok tabii ama tekrar g4 formuna girdiğinde kazanır.Çok sürmez diyorum.

Kata darbelerden sıyrılarak iyi dayandı vurmaya devam etse işi biterdi.Belli etmemeye çalışıyor ama hali çok kötü.Vurduğu saldırıda işe yaramamış anlaşılan uçurmak dışında.Dediğim gibi Luffy kazanacak.Gazete başlıklarını görüyorum en güçlü komutan yenildi diye.
Luffy bu vs'de kazanmasa bile yeterince iş yaptı.
Ben şahsen Luffy'nin kıraker vssinde olduğu gibi yada Dof vssinde olduğu gibi kazanmasındansa dövüşlerin bitmemesini tercih ediyorum.

Luffy'nın kırakeri yada katayı yenecek potansiyelinin olması, dövüşlerin anlamsızlığını ortadan kaldırmıyor bu ve buna benzer vsler çizeceğine yan karekterlerin vslerini çizse daha iyi olurdu.
Örnek= Sanji vs X kareker
Germa üyeleri vs Mom tayfası
Jimbei vs Peros gibi...

Reyiz kactiysa tayfasına verdiği sözü tutabilmek için kaçmıştır. Ölümden korkmayan reyiz Kata gibi jelibondan korkmaz merak etmeyin siz.

Reyiz ne yaparsa iyisini yapar.

Reyiz sen ne muhteşem bir karaktersin.:D
Ahahah manifesto gibi olmuş valla bravo :D Fanlık manifestosu..

Hali cok kotu olan birinin Luffy’e o siddette yumruk vurmasi garip ama.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık