Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Darlanma dostum. Son gülen iyi gülecektir.:D Reyiz ne yapsın Cracker'i mi dövsün Big Mom'ı mı dövsün? Kata'yı mı dövsün? Yarım yamalak tayfa ile gelmiş Yonkou adasının tozunu attırmaya çalışıyor. Sonunda gülen taraf biz olacağız. Sen içini ferah tut.:D
Onun için demedim ya. :D Olayları çok uzatıyor. Dövüşü ya bitir ya da bitirme net ol. Şimdi 5 6 bölüm boş boş gidecek oradan oraya gidecek sonra başka yere falan.l

luffy korsanları kralı olucam len
hiç kimseden kaçmayacağım len
Yonkou kim len
sonuç=kaçtı
Luffy tayfası ya da başkaları için karakterine ters düşen şeyleri hiç çekinmeden yapar hacı. Bunu Kuja Arc'ta o yaşlı Nine çok güzel bir şekilde açıklamıştı. Tayfasına verdiği sözü tutabilmek icin böyle davrandı demek ki.

Luffy bu vs'de kazanmasa bile yeterince iş yaptı.
Ben şahsen Luffy'nin kıraker vssinde olduğu gibi yada Dof vssinde olduğu gibi kazanmasındansa dövüşlerin bitmemesini tercih ediyorum.

Luffy'nın kırakeri yada katayı yenecek potansiyelinin olması, dövüşlerin anlamsızlığını ortadan kaldırmıyor bu ve buna benzer vsler çizeceğine yan karekterlerin vslerini çizse daha iyi olurdu.
Örnek= Sanji vs X kareker
Germa üyeleri vs Mom tayfası
Jimbei vs Peros gibi...
Kazanacak arkadaş mantıken o edilen laflar olmasa bile kazanmak zorunda.Kata'yı bile yenemiyorsan yonko karşısına çıktığında hele hele Kaido gibi biri böcek gibi ezer seni.Moria gibi olursun sonra.Böyle olmayacağı için Luffy kazanacak.

Luffy'nin gücünün zayıf noktası ve daha önceki mücadeleleri belli, Kata'nın geri adım atmaması ortada, Oda'nin uzatması malum. Bir de ortada fol var ama yumurta yok. Gelin güvey olunuyor anlarım da içlerdeki kini anlayamıyorum.

Oda katakuriyi harcamadı bu bir gerçek luffy ana karekter olarak diğer shounen karakterlere benzemiyor Oda istese katanın ağzıyla dalga geçtirir luff yi aldırırdı bu vs yi ben ağzıyla dalga geçer alır diyordum luffy ama öyle olmadı.

Luffy'nin gücünün zayıf noktası ve daha önceki mücadeleleri belli, Kata'nın geri adım atmaması ortada, Oda'nin uzatması malum. Bir de ortada fol var ama yumurta yok. Gelin güvey olunuyor anlarım da içlerdeki kini anlayamıyorum.
Kin'i doğuran fanlardır.Forumda bir karakter gömülüyorsa çok yüksek ihtimalle bunun nedeni o karakteri sevmemek değil,o karakterin fanını gıcık etmektir.

En azından benim gördüğüm bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 10)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık