Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Smoker hocam arkadaş yakalanmamak için seni trolledi mi yoksa yanlışlıkla bir sonraki bölüm spoiler'i falan mı geldi : ))
Henüz dışarı çıkmadıkları için öyle bir durum olabilir gibi geldi bana Oven hala dışarıda takılıyor. Tabi sadece resimlere bakarak konuşuyorum : ))

Sırf Shogun daha güçlüydü Zoro daha güçlüydü aldı denilsin diye ilk etapta öyle bir şey çizebilir Oda. Ne de olsa o da Zoro fanı : ))
Sanırım bir sonraki haftanın bilgisini verdi.

Bölümü okursan görürsün, Lufy o güçlü sayılan Peros'dan falan rahat kaçıyor. Hem bu çocuk 2 günde hakisini katlamadı süre üzerinden gidersen yanılırsın. Dof'a vurduğu king kong 40 haki ekledi, buna 10 ile vurdu, ondan süre uzun sürdü. Hem olaylar aynı değil. Çıkarım yapmak hata olur.

Ah Sanji ah. Konuşan yok sarıyı.
Hahaha.:D Artık ne kadar haki eklediğini de görmeye başladın Selim. Hakisini katlamadı zaten. Dof'un öncesinde baya baya hırpalanmış. O yüzden g4 süresi 20 dakkaya düşmüş. Ben de bir anda hakisinin arttığını düşünmüyorum zaten. Kendi isteğiyle çıktığı için öyle zaten. Eğer sonuna kadar durup tamamen enerjisini bitirirse Dressrosa ve Big Mom karşısında olduğu gibi oluyor. Kendi isteğiyle çıkarsa daha iyi şekilde devam ediyor.

Bölümü okursan görürsün, Lufy o güçlü sayılan Peros'dan falan rahat kaçıyor. Hem bu çocuk 2 günde hakisini katlamadı süre üzerinden gidersen yanılırsın. Dof'a vurduğu king kong 40 haki ekledi, buna 10 ile vurdu, ondan süre uzun sürdü. Hem olaylar aynı değil. Çıkarım yapmak hata olur.

Ah Sanji ah. Konuşan yok sarıyı.
Birine 10,birine 40 eklediği kanısına nasıl varıyorsun?gelişerek gitmesi var bu çoçuğun,g3 de nasıl başlarda küçülüp,sonra atlattıysa,Burdada gelişmiş,saati uzamış bence

Bölüm çok boş geldi gözüme. Sanki aynı kareler tekrar etmiş. Koca bölüm Luffy ayna dünyasından mom un olduğu adaya geçti. İki sayfalık konu uzuyor ve bir bölüm oluyor.

Bölümde 2 saat falan yok, şimdi bir daha baktım. 10 dk haki kullanamam böyle de dövüşemem diyor. Kısıtlı güç sağlayan teknik falan filan var işte orada. Ee 2 saatçiler nerede?

@Alpamis artık kimse Luffy BM'ye yumruk attıktan sonra bilerek çıktı demez sanırım görüldüğü üzere Luffy o zaman baygın kalmasına rağmen şimdi direk ayaklanıyor. Aradaki fark bariz. O zaman ki tükenmişliği ile şimdiki bir değil. Mochi iyi gelmiş sanırım. : ))

Sanırım bir sonraki haftanın bilgisini verdi.
Aynen, haftaya ya Luffy'i görmeyeceğiz ya da fındık adasında BM'den kaçıyor olacak o zaman.

Yemin ediyorum Çiköfte zannettim. :D
Bu iddia işi bayağı eğlenceli ya!

Abla çok pasif. Arc bitmeden bir şeyler görürüz umarım.
Hiç sorma ben de sürekli çiköfte beni alıntılamış sanıyorum : ))

--

Seni görünce kalbimin hopladığını, bilmesin olur ya Hancock kıskanır

@Alpamis artık kimse Luffy BM'ye yumruk attıktan sonra bilerek çıktı demez sanırım görüldüğü üzere Luffy o zaman baygın kalmasına rağmen şimdi direk ayaklanıyor. Aradaki fark bariz. O zaman ki tükenmişliği ile şimdiki bir değil. Mochi iyi gelmiş sanırım. : ))

Aynen, haftaya ya Luffy'i görmeyeceğiz ya da fındık adasında BM'den kaçıyor olacak o zaman.

Hiç sorma ben de sürekli çiköfte beni alıntılamış sanıyorum : ))
Hala daha ısrar edenler var. Ben daha bir şey demem buna.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık