Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 885: Adım Brûlèe!

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    188
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu Luffy istediği kadar adam toplasin. Wano da kaido ya dokunamaz. Bu arc bana bunu güzel gösterdi. :D Katakuri boyleyse Kaido sağ kolu nasıl bir manyak çıkacak acaba :D
Kaido'nun sağ kolunun Kata'dan üstün çıkacağını sanmıyorum. Biri 97 ise diğeri de 98dir en fazla. Sonuçta Yonkoular arası bir denklik var aksi olsa denge olmazdı :fool:.

Bölüme gelince, Luffy'nin Kata'yı "şimdilik :D" yenememesine çok da şaşırmadım. Çünkü koskoca one piece dünyasında 4 yonkou bunlarında 4 sağ kolu var, bir anda olmaz bu işler. Luffy'nin Brulee ile kaçması hiç hoşuma gitmedi açıkçası o yüzden kötüye bastım. Üzdün Luffy :(.

Kaido Wano'da olmayacak muhtemelen. Wano'da Kaido'nun sağ kolunu Luffy, Shogun'u da Zoro alsa Kaido'nun tayfasını eritmeye başlarlar. Sonra Kaido'nun adasına giderler Kaido'yu ve kalan tayfasını indirmeye.

Bölüm çok süperdi, Oda yine kendini aşmış. Op günden güne daha bir güzel oluyor. Bu heyecanı nasıl kaybetmiyor mangaka şaşıyorum doğrusu.
Bu iddia işi devrelerini yakmasın hacı dikkat et :D ne kadar böyle olacaksın 1 hafta mı ?

Kata' yı saçma bir şekilde ezdirmesindense vs nin böyle bitmesini yeğlerim
BM saf güç dışında bomboş yaf. Çok vasat. Yonkou dedin mi az kafası da çalışacak :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık