Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
La ne yaşı:eek:. Saniye farkıyla çıktılar diye hiyrarşi üstünlğü mü oluyor?:D Bana göre meyvesi iyi olan öndedir. Kata bu yüüzden arayı Japonya'ya kadar açmıştır.
Yahu aralarında bir saniye var diye biri diğerinden önde olacak değil zaten, bu sadece sembolik olarak gösterimi. Doğduktan sonra neler yaptığın, kendini nasıl geliştirdiğin önemli olan. Oda'da bunu sembolik olarak bu şekilde gösteriyor işte.

Daifuku daha güçlüdür.

Noldu?

G4 işlemez falan diyordun sen ne diyon bu dövüşe?? Luffy alırsa dövüşü seriyi bırakıyon mu?
Luffy G4 kullandı ve işlemedi zaten. Sen G4 işe yaradı mı zannediyorsun şuan?

İşlediden kastın Katakuri'yi biraz geri savurdu ve kan getirdi ise; tamam G4 süper Big Mom bile karşı koyamaz falan filan.

Not: Seriyi bırakmam da senin gibi fan ve haterlar yüzünden siteyi bırakma noktasına geldim.

O zaman gör sen buradaki tartışmayı. Wewil dua edek öz oğlu çıkmasın. Sen adam mısın herkese babalık yapıyon da öz oğluna yapmıyon derler.
İlk ben derim yemin ediyorum oyaji dedik biz ona olmaz öyle şey :mincika:

Bu doğum olayı soz konusu BM ise değişebilir beyler. Yani hamiledir dogurmak istemez karninda bekletir çocuğu o arada ikinciye hamile kalir onu once doğurur falan takılmayalım bence 4. oğul 5. oğul falan :oleyo2:

O zaman nasıl üçüz oluyor..
Üçüz demek hepsi aynı anda doğmuş demek değil mi? :'/
Türkçeyi de mi unuttum ben D:
Peş peşe doğuyorlar işte o yüzden biri diğerinden, diğeri de ötekinden önce doğmuş oluyor. Dizilerde vesaire görebilirsin zaten, ben senden önce doğdum bana abla/abi de vesaire diyen ikizleri falan.

87. cilt kapağında Oven Daifuku'dan daha önde çizilmiş diyeceğim ama Smoothie'nin de önünde çizildiği için o iş yatıyor. :ehe: Muhtemelen güç seviyeleri mangakanın verdiği sıralamaya göre. Daifuku kiminle kapışacak merak konusu. Belki Bege tayfasıyla alır. Ichiji de olabilir. :hmm:

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık