Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 884: Kim?

Bölüm Nasıldı?

• Kullanılan toplam oy
    223
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy G4 kullandı ve işlemedi zaten. Sen G4 işe yaradı mı zannediyorsun şuan?

İşlediden kastın Katakuri'yi biraz geri savurdu ve kan getirdi ise; tamam G4 süper Big Mom bile karşı koyamaz falan filan.

Not: Seriyi bırakmam da senin gibi fan ve haterlar yüzünden siteyi bırakma noktasına geldim.
Geri vites yapma şimdi vurduğunda Luffy oturttu işte, uçurdu adamı. Sana kalsa Kata tek parmagiyla karsilardi. :/

Oda bu böyle kesin ifade ile konuştun mu lafı yedirir mutlaka. :/ O yüzden dikkatli yorum yapmak lazım. :)

Yanlız luffy 3-4 tane vuruyor adam sadece bir duvar öteye uçuyor artık dofiyle farkı olduğu kesinleşti benim için.

Luffy vurdu vurdu kan aldı ama kata bi vurdu g4 luffy nin bilinci gidiyordu resime bakarsanız luffy nin göz bebekleri hafiften gidiyordu.

Yanlız luffy 3-4 tane vuruyor adam sadece bir duvar öteye uçuyor artık dofiyle farkı olduğu kesinleşti benim için.

Luffy vurdu vurdu kan aldı ama kata bi vurdu g4 luffy nin bilinci gidiyordu resime bakarsanız luffy nin göz bebekleri hafiften gidiyordu.
Yalnız fena yakaladı Kata o yüzden. Kata'nın yediği ataklar full kolları ile yumuşatılmış halleri. Karın bölgesine yemek çok sikinti. Gerçekte de böyledir zaten.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık